Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lány aki elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány aki elsőre elutasított titeket, és később meg írna nektek hogy meggondolta az egészet, és lehetne mégis valami. Belemennétek vele egy kapcsolatba? Vagy ha elsőre elutasított, később már ne akarjon semmit tőlem. Véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:29
1 2 3
 1/26 Joy Turner ***** válasza:
100%
Ha még mindig tetszik, akkor simán.
2011. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Ha elsőre elutasított, annak minden bizonnyal oka van, így venni szoktam a lapot, és nézek tovább. Már megszívtam olyannal, hogy ő utána újra elkezdte volna, én meg visszatáncoltam, aztán megint meggondolta magát... Többet nem tenném.
2011. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak "írna" akkor nem, mondja személyesen, ha annyira szeretné. De nagyon -nincs ló jó a szamár is- szaga van az egésznek...
2011. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem állnék vele szóba. Ahogy mondod: akkor már ne akarjon semmit!

Azért, mert:


1. Tényleg olyan "nincs ló, jó a szamár is" szaga van az egésznek, ahogy az előző írta

2. Az is lehet,h olyan jellem, akinek mindig az kell, ami elérhetetlen, és ha beleegyeznék, akkor újra l.szarna, hisz akkor már nem lennék elérhetetlen. Ezzel nem lehet mit tenni, vannak ilyen típusú emberek, akik egy életen át csak az elérhetetlen után futnak, ami meg ott van az nem kell. Ez nem baj, csak az ilyenek kerüljenek engem jó messzire.

3. A lány határozatlan jellem. Ez is egy verzió. Ez sem baj, csak én az ilyet sem tudom tolerálni, úgyhogy akkor szintén jobb ha messzire kerül.

2011. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

a 3.ponthoz még annyit,hogy akkor a lány határozatlan,nem tudja valójában hogy döntsön vagy kit akarjon.pl.megpróbálta a másikkal,mert tetszett,bejött neki,de amikor járt vele rájött,hogy még sem annyira jó vele mint gondolta azt.és ilyenkor eszébe jut az, hogy megyek megpróbálom azzal akit elutasítottam,hátha vele jobb lesz mégis.de ez csak egy példa,lehet hülye példa volt.

2011. jún. 14. 17:49
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha most visszautasítod, nem lehetett fontos elsőre sem. A döntés előtt nem árt jobban megismernetek egymást.
2011. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát v ló-szamár eset, v csak szívat. Ha elsőre nem jöttél be neki külsőre (márpedig ezen múlik minden), akkor nem valószínű h később bejönnél.
2011. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hülye példa -,-

Ahogy nők se, mi férfiak se csak lehetőségek/bábuk vagyunk.

Fos érzés nekünk is ha visszautasítanak és próbálkozni meg nincs joga egynek sem.

Kell a tag vagy nem? Ennyit kell tudni eldönteni, sose volt bajom ezzel. Akinek nem megy, az az egyértelmű "nem" kategória és kész.

2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én először mindenképp egy beszélgetést szeretnék az illetővel, aztán ki tudja. Ha még mindig tetszik, én valószínűleg belemennék! :)
2011. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"a 3.ponthoz még annyit,hogy akkor a lány határozatlan,nem tudja valójában hogy döntsön vagy kit akarjon.pl.megpróbálta a másikkal,mert tetszett,bejött neki,de amikor járt vele rájött,hogy még sem annyira jó vele mint gondolta azt.és ilyenkor eszébe jut az, hogy megyek megpróbálom azzal akit elutasítottam,hátha vele jobb lesz mégis.de ez csak egy példa,lehet hülye példa volt."


Ez a nincs ló, jó a szamár is nyakatekertebb megfogalmazása.


Eleve, mi az, hogy írna, hogy mégis? Személyesen nem mer odajönni? És igen, ha már egyszer elutasított, akkor utána menjen az anyjába. Nem jött össze neki a dolog és akkor már én is jó lennék neki. Így azt érezné, hogy ő az értékesebb a kapcsolatban, aminek ráadásul akkor vethetne véget, amikor csak akar.

2011. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!