Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú Féfiak, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú Féfiak, ha azt mondaná nektek egy 19éves lány, hogy régóta vonzódik hozzátok, akkor mit mondanátok neki, belemennétek, akkár csak viszonyba is, öszintén?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok. nem tudom, hogy mi a középkorú, de gondolom 30 év körüli. én azt mondanám, hogy jó, ismerkedjünk meg, HA nem lenne csajom. Ha lenne, nem mennék bele semmi szín alatt..
2011. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát a középkor nálam az 50-et üti... 30 év az fiatal :)
2011. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Középkorú nálam a 40 körüli... 30-as még nagyon fiatal, pláne férfiban...
2011. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellenél! De ha neked ez bejön...
2011. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Khm. Jó kérdés. Már elmúltam 30, és ahová járok sportolni nagyon jól kijövök egy 20 éves csajszival. Sokat gondolkodtam, hogy mi legyen. De ez a kapcsolat kosszútávon nem működhet és valaki biztos sérülne a végén. Úgy hogy hagyom inkább.
2011. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...


Azért viszonyba lehet, hogy belemennék :)

2011. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem ebben már volt részem.16 évesen egy akkor 28 éves pasival jöttem össze.Évekig tartott a dolog előbb nem felvállalva majd már felvállalva.De ő mire 22 lettem gyereket akart,meg h ne járhassak el se moziba, se a barátnőimmel,csak vele legyek,költözzek be az ő házába,szüljek neki gyereket,majd ő eltart engem,dolgozzak ott ahol ő csak h szem előtt legyek.Valakinek ez bejön,én az inkább közösen boldoguljunk típus vagyok,nem akarok én mástól függeni.Vége is lett.Azóta boldog vagyok egy korombeli sráccal.

Ez az én storym, olyan következtetés vonsz le belőle, amilyet szeretnél.


23/L

2011. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen igazad van.Én 30 leszek nemsokára de azért inkább a 25 feletti csajokat nézem meg.25 alatti csajok legtöbbje nem találna az érettségi szintemmel, felfogásommal.Még pörögni akarnak, bulizni, persze ez felfogás kérdése is.Én 2-4 éven belül családot akarok, ő meg még lehet az egyetemet se fejezte be, lehet még nem akar gyereket csak 7-8 év múlva mikor ő lesz 28 én meg 38.
2011. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha elfogadja a lány, hogy tart ameddig tart, és nem szövöget irreális álmokat akkor simán járnék egy 19 éves lánnyal.
2011. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De azér jár nekem is a szám fölöslegesen, mert ha egy olyan 20 éves csajnak tetszek aki nekem is nagyon tetszene, hát nehéz lenne nemet mondani.
2011. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!