Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mertél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mertél a párod előtt nyíltan fingani? Nem rá, de azért úgy, hogy ő is hallja!

Figyelt kérdés
Egyesek szerint az igazi őszinteség ez után kezdődik...
2011. jún. 14. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő után.
2011. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pár hónap után, de előtte mindig megkérdezem, hogy pukizhatok? Volt hogy akkor jött ki mikor még én sem számítottam rá, na azon jót nevettünk :)
2011. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szellentettem egyik párom előtt sem, bár az is tény, hogy nem volt még olyan nagyon hosszú kapcsolatom.
2011. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a második szex után, de a párom azóta sem tudott előttem, pedig még erőlködött is sokszor, de akkor se sikerült szegénykémnek.
2011. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
masodik randikor,elrohogtem magam es poenkodtam,rohogott o is,nyiltan mondtam elso randin neki hogy megyek szarjak egyet,varjal meg,szoval en ilyen vagyok,inteligens lany meg minden,de mellettem az a szemely lehet aki sosem volt es talan semmi eselye sem lett volna arra hogy ezt az enjet is megismerje,o sajat maga mondta,orulten szeret.
2011. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi az eddigi válaszokat is! :)
2011. jún. 14. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kapcsolat nem azzal az igazi nagy szerelemmel indult. Már 2 hét után bufiztünk, pukiztunk egymás előtt, olyan volt, mintha szerelmes barátok lennénk. De aztán ez szépen átalakult iszonyatosan erős szerelemmé. ^^
2011. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez veszett ügy. A családom előtt sem vagyok hajlandó. Akkor inkább elmegyek a ház másik sarkába. Előtte meg pláne. Azon szoktam aggódni, hogy éjjel, mikor alszom és nem tudom visszafogni akkor vajon mi van? ÁÁÁ bele sem merek gondolni.
2011. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem fingik a másik orra alá. Nem attól őszinte egy kapcsolat, hogy a másiknak a fingomat kell szagolni. Ha megtehetem a kapcsolatban, akkor is félrevonulok, mert megtisztelem annyival a párom, hogy nem szagoltatom vele bűzöm.
2012. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mac8, egyetértek veled, de nem is erre gondoltam, amit te írsz! :)
2012. jan. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!