Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komoly, ha ilyen nyíltan beszél róla?

Figyelt kérdés
Nyíltan a többiek előtt megmondja, hogy ki tetszik neki, (ez még nem lenne baj) ott áradozik róla, hogy tök jó csaj, és ha mondja valaki, hogy nem is, akkor egyből visszavág, hogy mit bántja, különben is tök jó dudái vannak. Kérdezték, hogy mert ő csak a mellméretet nézi? Válaszolt, hogy a jellem is fontos, hogy kivel van jóban. Nekem nem mondta, hogy tetszenék neki, sőt, szerintem nincs is rá esély, de nagyon jóban vagyunk, néha úgy áll meg mellettem, hogy hozzám ér, és párszor furán csillog a szeme. Nem mondom, hogy tetszek neki, bár ez is sokszor "talán"-os. Mennyire lehet komoly, ha így beszél egy lányról? 15/L
2011. jún. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy néha hozzád ér nem hiszem, hogy sokat számít. Bár nem tudom hány éves a srác.

Az is lehet csak fel akar vágni azzal, hogy a csajokról beszél.

Ha jó haverok vagytok kérdezd meg h nem mentek e el együtt valahová. nem kell romantikus helyre, de menjetek kettesben. Ha a végén hazakísér akkor nyert ügyed van. simán meg is kérdezheted de akkor lehet nemet mond simán és az szerintem gázosabb mintha elhívod valahová és nemet mond, így ráfoghatod, hogy haveri alapon hívtad el.

2011. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha látsz rá esélyt és a te részedről van valami érzelem is benne (különben ha csak ilyen elmentek 1-2 randira majd csúnyán szétmentek...ciki lenne suliban) akkor próbálkozz be. Persze ajánlott puhatolózni szerintem, nehogy visszaüssön a dolog és rosszul süljön el. De a lényeg ,hogy próbálkozz... gimnáziumban nálam is volt egy lány akit 2 éven keresztül csak figyeltem és ha beszéltünk is róla mert néha szóba került (mit mondjak ilyenek a gimnazista fiúk..) sosem mertem azt mondani, hogy ő az mert .. nem volt egy bányarém de sajnos az én osztályom szörnyű volt...ott pokol lett volna úgy végezni, hogy ezzel szekálnak de azóta is bánom, hogy nem volt merszem egyszer se oda menni hozzá :(
2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!