Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy rájöjjön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy rájöjjön, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem és lehet,hogy vasárnap megyünk versenyre együtt.Nem merem neki elmondani,hogy tetszik,de mit csináljak ,hogy rájöjjön?
2009. márc. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szemezz vele, integess neki, s ha viszonozza, menj oda hozzá, és beszélgess vele, vagy kérj el egy msn-t, ott jókat lehet beszélni, így a szabadban felszabadultabban folytathatjátok.
2009. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz beszélgetést, szemezz, vagy nemes egyszerűséggel rántsd be a bokorba a tagot:D Nem kell szexelni vele, csak erőszakold meg a száját a nyelveddel:D:D
2009. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólókhoz, de előtte derítsd ki, van-e barátnője!

Ha nincs, mehet a dolog!

2009. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát végül is sokat tudok röla.Nincs barátnöje,szoktam vele msnezni,beszélgetni élőben.De csak az a baj a szemezésben,hogy nem tudom,hogy mikor.Nincs olyan alkalom amikor ketten lennénk csak,vannak mások is ratunk kívül.
2009. márc. 22. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele. Légy nagy dumás.Ha egy baráti körben vagytok,csinálj úgy,mintha csak barátként beszélgetnél vele. de közben flörtölj. Célozgass mondjuk a szexre,beszéljetek arról. De mindenkivel! És közben szólj hozzá is. Előbb utóbb kíváncsi lesz rád.:-)
2009. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vok. Remélem értetted. Elég hülyén tudok fogalmazni.
2009. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értettem csak tod én még nem vagyok ahhoz való,de köszi h írtál
2009. márc. 22. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent az ha valamikor találkozok vele ő minndig mosolyog rám?tegnap láttam amikor a barátnőimmel voltam és tisztára elvörösödtem mikor megláttam.
2009. ápr. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!