Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni azt hogy rájöjjön a barátnőm milyen érzés az ha folyton csak baszogat stb?!

Figyelt kérdés
A barátnőm végig olyan embert keresett mint én tényleg mindenbe én vagyok neki a legjobb!de sokszor mondja paraszt vagyok stb..hol ott ez nem igaz ő is tudja!mindent megadok neki minden téren kedves vagyok hozzá össze is illünk!mit tegyek hogy éreztessem vele hogy pont én nem vagyok paraszt és hogy ő is tehetne érte hogy megmutassa mennyire fontos vagyok neki!Mindig mindent együtt csinálunk mindenbe megkapja amit akar ,nem hiszem hogy ennyit érdemlek:S olyton én legyek kedves meg odaadó ,ő is tehetne valamit értem! értelmes válaszokat köszi 21! F
2011. okt. 30. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,m lehet hogy megadsz neki mindent amit akar( ez szerintem néha baj) és te vagy neki a legjobb csak épp nem feltétlen szeret is mellette......mellesleg a szavakkal csodát művelhetsz, őszintén elmondod hogy ez rosszul esik neked nem legyen már ilyen, ha megsértődik és folytatja akkor keress mást, fiatal vagy.
2011. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet nem pont erre a válaszra vársz, de ugyan ebben a helyzetben vagyunk a barátommal. Legalábbis ő így érzi. (Bár úgy gondolom, nálunk a kedvesség és odaadás kölcsönös.) Főleg az utóbbi időben mindenbe belekötök, de akaratlanul! Talán ez azért van, mert már rég nem olyan, mint a kapcsolatunk elején volt.

A kérdés első olvasásakor, egy pillanatra ledöbbentem, mintha csak a barátom írta volna ki. Hol laksz, ha megkérdezhetem?

2011. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagyok! de mit tudnék tenni?
2011. okt. 30. 16:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Baszogasd te is őt!:) De azért érezzétek közben, hogy szeretitek egymást, nehogy emiatt legyen vége a kapcsolatotoknak.
2011. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondj pár helyzetet, hogy mikor mondja ezt! Amúgy nem lehet, hogy csak így reagál arra, ha valami nem úgy történik, ahogy azt ő elképzelte és túl erős szavakkal fejezi ki?
2011. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Verd szájon. Ha kinyalod a seggét is és mégis rinyál akkor hagyd ott a francba, az ilyen soha nem fog tisztelni, csak a csicskát látja benned.


Következtetés: nem kell a nők seggét kinyalni, mert a végén te leszel büdös.

2011. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden velem a legjobb állírása szerint! pl szex meg mondjuk velem kimozdul otthonról(bicajozni , erdőbe akármi) és tényleg mindent megadok neki! de már ott tartunk hogy vásárolni nem mehetek el mert a csajok tuti rám kattannak stb:S
2011. okt. 30. 18:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Féltékeny és te meg paraszt vagy azért, hogy nem alkalmazkodsz a féltékenységéhez és szünteted meg az összes félelmét.


Ki kell rakni az ilyet, veled már nem tanul, majd a következő kapcsolataiban.

2011. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem vagytok összevalók, azért nem enged el sehova mert tudja hogy te vagy neki a legjobb ezért féltékenykedik amit ha bízna benned nem tenne, a zöld szemű szörny el fog uralkodni rajtatok.
2011. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha nem dobom ki mit tudok tenni? együtt megyünk dolgozni téltől még csak fél éve vagyunk együtt.de mondjuk én szerelmes vagyok,és állítása szerint a múltját ha összerakja fele olyan jó sincs mint velem..de igy már elég sok nekem..a viselkedése
2011. okt. 30. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!