Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnod/baratod az elso (legfontosabb) az eletedben? Vagy a csalad vagy baratok elotte allnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám és a barátom a legfontosabb személy az életemben. Nem tudok és nem is akarok különbséget tenni köztük. A többiek utánuk jönnek.
2011. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Az első és legfontosabb az életemben én vagyok, mindenki más csak utána (és ez tényleg így van, mert elsősorban mindig a saját szemszögedből látod a dolgokat).
2011. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a családomnál nincs fontosabb!A barát,az csak barát.Elhagyhat,megcsalhat,kiábrándulhat,eldobhat stb,...de a családomra tudom,hogy bármikor,bármilyen körülmények közt számithatok.És nem hiszem,hogy másképp gondolkoznák,ha már a férjem lenne.
2011. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szamóca.. ***** válasza:

attól is függ miben.

de nem, alapvetően nem a legfontosabb. első helyen én vagyok (jól írta a második), aztán család, barátok, és csak utána jöhet számomra egy pasi.

egy igaz barát sokkal nagyobb érték.

2011. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de látszik, hogy nem volt még igazán komoly, felnőtt párkapcsolatotok. Egy igazi társ tényleg a szó szoros értelmében társ, a legjobb barátod, a legfőbb bizalmasod is egyben. Tinikoromban én is úgy gondoltam, hogy a pasik jönnek mennek, de a barátok ugyanazok maradnak.... Ha megtalálod az igazit, ő lesz a legfontosabb az életetekben, higgyétek csak el.
2011. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már férjem van, így már ő is a családtagom lett, ő a legjobb barátom is, a társam, akire mindig számíthatok. Nagyon szeretem persze a szüleimet is. Anyukám is az első helyet foglal el a szívemben, ugyanúgy, mint ő, csak ez ugye másfajta kapcsolat. Ha pedig majd lesz gyerekünk, valószínűleg ő is első helyen lesz.
2011. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 napietus ***** válasza:

nekem már férjem van. én nem tudok sorrendet felállítani. nagyon szeretem a férjemet, a szüleimet, a testvéreimet, a legjobb barátomat, a nagymamámat. őket mindannyiukat egyforma MÉRTÉKBEN szeretem, csak egészen másként.


a mindenkori pasijaim fényévekkel a családom után következtek egyébként. a férjem volt az első, akit egy sorban említek velük.


29/N

2011. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 szamóca.. ***** válasza:

ez így van, még nem volt igazi felnőtt párkapcsolatom. majd ha lesz, és úgy gondolom, változtatok a sorrenden nem modntam hogy nem fogok.

De a jelen állás szerint a barátaim érdekei elé nem áll pasi, mert msot még a pasik jönnek mennek, ezért most még egyértelműen háttérbe szorulnak ha erről van szó.

2011. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 WhiteLabel ***** válasza:
85%

-Én

-Anya, Apa, Tesó

-Barátnőm, baba

-Család többi tagja

-Motorom

-haverok

-kutyám

-kaja, pia

-join

-Csajom által sütött förmedmények (neki ne mondjátok el, de tényleg nagyon borzalmas).

2011. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Első helyen én vagyok. Amíg "pasim", "barátom" van, addig a családom egyértelműen előrébb való. A legjobb, legközelebbi barátaim, akiket több éve ismerek, azok is egy picit megelőzik, elvégre nem rangsorolhatok egy friss kapcsolatot előrébb, mint egy évek (gyakorlatilag itt 5-10-15 évekről van szó) óta tartó barátságot, de időt, és figyelmet azonosan szentelek mindkettőnek. Aztán ha férjem van, akkor már ő is családtag lesz, és egyenrangú a családommal, így ők mindennél előrébb valók lesznek. Viszont a férjem, és a családom között rangsorolni nem lehet, és a szeretet össze sem hasonlítható.
2011. jún. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!