Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnod/baratod az elso (legfontosabb) az eletedben? Vagy a csalad vagy baratok elotte allnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ém inkább úgy fogalmaznék, hogy másképpen fontosak.

Ilyesmiben szerintem nem lehet sorrendet állítani (legalábbis én nem tudok), számomra ugyanolyan fontos a családom, a szerelmem és a legjobb barátaim, csak éppen másképpen fontosak mind.

Jobban nem tudom megfogalmazni. :)

L/24

2011. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

En is igy allok a dolgokhoz, csak ezt a baratnom nem tudja elfogadni.

Mit tehetnek?

2011. jún. 15. 09:04
 13/18 napietus ***** válasza:
nincs döntési helyzetben, kénytelen elfogadni. aki a szüleim vagy a testvéreim elé akart tolakodni, már indulhatott is haza...főleg, ha ennyi esze van, hogy nem képes felfogni, hogy mindannyiukat szerted, csak másképpen. az ilyen nm is értem, hogy érte meg ennyi ésszel a nagykorúságot...
2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is én vagyok a legfontosabb magamnak, és valóban sok fájdalmas élmény kellett, hogy erre rájöjjek. Aztán a családom, és utána a barátom.
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
akkor jo h nem csak en gondolkodom igy...
2011. jún. 15. 14:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Válaszoltam már korábban, az viszont már más kérdés, hogy soha nem mondtam a barátomnak/páromnak vagy éreztettem vele, hogy ő hátrébb lenne , mint bárki más. Ugyanannyi időt szenteltem neki, stb. Úgy hogy ha ezt így közlöd a barátnőddel, hogy utolsó vagy a sorban, akkor nem csodálkozom, hogy megharagudott. Ez a "rangsorolás" inkább arra jó, hogy ha konfliktushelyzet vagy baj van, akkor ki az elsődleges. Viszont mindenkit meg kell tisztelni, akit szeretünk, azzal, hogy ugyanannyit foglalkozunk vele, és senki nem kap több-kevesebb szeretetet.
2011. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sosem mondtam neki h masodik.

Csak azt sem fogja fel, h o is es a csaladom is elso helyen van.

Ezt nem tom hogyan elmagyarazni neki!

2011. jún. 15. 15:20
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a barátom a legfontosabb. Az igaz, hogy nem jövök jól ki a szüleimmel... sőt.. eléggé rossz a kapcsolatunk. De számomra a barátom minden és mindenki előtt áll. :)
2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!