Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglepetés páromnak. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetés páromnak. Szerintetek jó lesz igy?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva fél évesek leszünk a párommal, és valami meglepetést szeretnék neki. Beszéltünk már arról, hogy menjünk fel egy este a tömbházam tetejére romantikázni. Egyik barátnőm azt ajánlotta, hogy lepjem meg egy romantikus vacsorával. Mi lenne ha összekötném a kettőt? Segitsetek! Milyen ennivalót készitsek? Piknik szerű lenne az egész. És ital? 19, lány
2011. jún. 15. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
mind1, hogy milyen meglepit tervezel, biztos hogy bárminek örülni fog. Mi férfiak még annak is örülünk, ha este hazamegyünk fáradtan és ott vár minket a kedvesünk az ajtóban és csak mosolyognak ránk és szívből megölelnek.
2011. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó ötlet.Nem tudom mit szeret a barátod,ezért nem tudom milyen ennivalót kéne készítened.De ha már piknik,akkor szerintem készíts neki kis szendvicseket meg kis epres kosárkákat:

[link]

Az mindenkinek bejön meg az eper amúgy is növeli a szexuális vágyat.

"A cink mennyisége befolyásolja a tesztoszteron jelenlétét a testben, ami fontos a spermium termelésben. Ha a cink szintje megnő, akkor a nők is sokkal jobban kívánják a szexet. "

Szerintem nem kell neki hétfogásos vacsorát főzni,főleg ha ez egy piknik,néha az egyszerűbb dolgok a legjobbak.

2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy mit csinálsz, de ha jót akarsz akkor a kedvenc kajáját készitsd el, de szerintem mindennek örülni fog, csak ehető legyen...a tető jó ötlet, csak gondolj arra, hogy ilyenkor rohadt meleg van és felforrósodik minden, főleg a tető, s lehet meg fogtok sülni, ha túl korán mnetek fel:D
2011. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
este szeretném :)
2011. jún. 15. 13:22
 5/9 WhiteLabel ***** válasza:

Piknik akkor valami finom szendvicseket, azt gondolom tudod így fél év után hogy mit szeret... Ja és sütit el ne felejtsd!

Ital esetleg vörösbor, vagy ha alkohol mentes azt szintén te tudod hogy mi az ízlése...

2011. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mivel férfiről van szó a sört feltehetően jobban szereti. férfiak 75%-a sörtpárti, persze vannak kivételek, de a kivétel erősíti a szabály persze :)
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos igen, ő sörpárti. De szereti a bort is.. szerintem a sör nem elég különleges. Én egy igazán különleges estét szeretnék.
2011. jún. 15. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
nem attól lesz különleges, ha giccses kaját csinálsz meg drága bort raksz elé. különleges tőletek lesz, különleges attól lesz ahogy ti átélitek/megélitek, nem a körülöttetek lévő tárgyaktól.
2011. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rántott sajt a kedvence :D mellé egy hideg sör és jól fogja érezni magát :D remélem :)
2011. jún. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!