Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés

Én 20L vagyok, ő pedig 29F.

Nagyon egy hullámhosszon vagyunk amikor beszélgetünk, sajnos még csak neten sikerült, de vasárnap találkozunk is. Én komolyat szeretnék és ő is tőlem. Érett a gondolkodásom és szeretnék megállapodni több évre, sőt..

Nagyon sokat huppantam arcra az életben, sajnos elég korán kezdtem (14 évesen) és 1,5 éves kapcsolatom is volt már (2).


2011. jún. 15. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem sok!!!
2011. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem sok. De lehetnek és lesznek is nézetkülönbségek. (hol nincsenek :) )
2011. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem sok.Az a fontos,hogy megértsétek egymást,és legyen közös témátok.
2011. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hali

Hogyha szerencséd van egy ~30 éves férfi már nem csak azt akarja amit sajnos a mi korosztályunk nagyon nagy többsége.

Szerintem nem olyan sok a külömbség ,de azt tudnod kell ,hogy nem szabad szerelmes legyél bele hiszen még soha sem találkoztál vele így nem ismerheted az igazi énjét.

2011. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak ez a nehezebbik része. Mostanában senki nem hozott lázba és nem éreztem semmit ( több mint 1 éve), de ő nagyon :)
2011. jún. 15. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Édesanyám és édesapám között 11 év korkülönbség van, és most ünnepelték májusban a 22. házassági évfordulójukat, és még mindig nagyon szeretik egymást. ;D
2011. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó, a lányok úgyis hamarabb érnek :) ebben a korcsoportban tökéletes...

csak mikor olvastam, a kérdést, azt hittem pl. 11 éves-20 éves szituról van szó xD

az durvább lenne. nyilván akkor soknak számítana.

2011. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Apámék között 13,5 év van, több mint 40 éve házasok.


Ez nem sok és teljesen elfogadható.

Persze más lenne a véleményem ha egy 13 éves lányról és egy 22 éves fiúról lenne szó, de ez így szerintem teljesen korrekt.

2011. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem nem sok. Ha veled egyidőssel jársz, vagy kicsit idősebbel, ugyanúgy megvan a lehetősége,hogy esetleg nem fog működni..Minden azon múlik,h mennyire értitek meg egymást,és mennyire illetek össze. Ha megvan az összhang,miért ne próbálnátok meg?!
2011. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tajparaszt ***** válasza:
Nem gáz. Sok boldogságot.
2011. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!