Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy mellébeszél?

Figyelt kérdés
Érzelem mentes összejárogatás volt köztünk. Tart ameddig tart alapon. Megbeszéltük,hogy ha valamelyikünknek komoly partner akad akkor elválnak útjaink.Ez eddig rendben is lenne. De...!Nagyot változott a dolog pár hete. Eddig szinte naponta beszéltünk neten meg telefonon. Most ha fent van akkor is rejtve és nem ír. Telót nem veszi fel vagy csak ritkán. Szerintem alakul neki valakivel valami és kerül engem,hogy ne kelljen elmondania. Rákérdeztem de mellébeszél. Kifogásokat mond,hogy miért elérhetetlen és állítja,hogy minden oké és nincs semmi baj. Szerintem meg még nem akar kilépni mert tartogat arra az esetre ha nem jönnének össze a dolgai. De lehet csak üldözési mániám van. Szerintetek?
2011. jún. 16. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod a dolgot. Alakul neki valakivel, de nem akar lekoptatni a bizonytalanért. De ez gond? Mármint, ha nem jön össze, akkor megy minden úgy mint régen, ha meg nem, akkor életbe lép a megállapodásotok. Bár ha végső soron barátok is vagytok, akkor furcsa, hogy nem őszinte.
2011. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó ideje "együtt vagyunk" és jó lenne ha nem teljesen váratlanul lenne vége. nincs gond amúgy,csak ha mondaná,hogy randizgat akkor nem érne meglepetésként.
2011. jún. 16. 08:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen érzelem nélküli kapcsolatban vagyok,de szerintem is az van hogy megismerkedett egy csajjal,és most téged hanyagol.Velem is ez volt,azt hitte összejön neki a csaj,és engem nem keresett annyit,azután megint én lettem az első helyen,de mára már jó hülye voltam hogy "visszafogadtam",úgy hogy én már kezdek féltékenykedni,ami nem jó.
2011. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha így van akkor az lenne a minimum,hogy azt mondja: bocs de most más van képbe. Nem tartom korrektnek,hogy olyan kifogásokkal jön mint hogy nem volt netem,kikapcsolt a telóm,nem vettem észre,hogy kerestél...stb. Igazából ez az ami zavar.
2011. jún. 16. 09:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha érzelemmentes a kapcsolatotok, és van ilyen megállapodásotok is, akkor ez miért baj?
2011. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A hazugság a baj.....Én nem így intézném.
2011. jún. 16. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki nincs ilyen helyzetben az nem tudja,engem sem az zavarna(most már ez is)hogy más kell neki,hanem hogy sumákol és talonba akar tartani.Mondja meg őszintén hogy basszus van akivel megismerkedtem,köszönöm az együtt eltöltött csodás időt.
2011. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a félelmed, nálam hasonló esetben szakítás lett a vége... (Egyre kevesebbet látjuk egymást, de "áh, nincs semmi baj, csak...) Aztán később szakít velem.

Bár nálatok csak összejárás alapon van a dolog, én azt mondom, hogy tuti, h ez van, h azért talonba tart, ha nem jönne össze azzal az nővel, ez 99,99%.

2011. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy férreértettem.

De mondd meg neki, hogy nyugodtan elmondhatja.

Ha nem jönne össze, akkor visszamehet hozzád.

Gondolom.

2011. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól érzed.
2011. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!