Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy fiúval . és 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dora86 kérdése:

Járok egy fiúval . és 5 percenként elmondja hogy szeret. És mostmár egy kicsit idegesítő. De nekem is teccik. Viszont még nem vagyok szerelmes belé. Mit tegyek? Menni fog ez nekünk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy ha meg nem mondaná, hogy szeret, akkor az lenne a baj... -.-"
2011. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

örömlázban ég :) had élje ki magát ne lombozd le :) majd lassan enyhülni fog ez a hatás és megtanulja hogy mikor kell mondani.


az hogy nemvagy szerelmes az nembaj . de erre csak az idő tud választ adni , attól függ hogy alakitjátok a kapcsolatotokat . :)



22/f

2011. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az jól esik hogy elmondta hogy szeret.. de minden smsében leírja .. és élöben is 5 percenként mondja...
2011. jún. 16. 17:09
 4/10 A kérdező kommentje:
K.Oliver - köszi :)
2011. jún. 16. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mondaná h szeret az lenne a kérdésed h miért nem mondja nekem azt hogy szeret=szerinte egyik csaj se tudja mit akar....:D
2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha megint mondja akk mondd neki el viccesen h ezt már halllottad és h neked ez még picit korai....
2011. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Aki azt mondja imád, sose hidd szavát.Aki azt mondja szeret, talán igaz lehet.De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz, annak a szívében örökre élsz."
2011. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem értem én a mai nőket/lányokat/kiscsajokat/fruskákat!


Miért baj az ha egy hím kifejezni, hogy szeret? nemhogy örülnél neki.. vagy ha adna egy marha nagy pofont akkor annak örülnél? az tetszene? :(

2011. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 17:16

Lehet benne vmi...

Volt valaki, akinek sose mondtam ki... És mai napig nem tudtam Őt elfelejteni.

2011. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én meg mondtam már lánynak hogy imádom, és mai napig nem tudom kiverni a fejemből..
2011. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!