Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így működhet majd hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet majd hosszabb távon? Tényleg ennyire smucig vagy rosszul volt nevelve és nem tehet róla? Barmira idegesítő.

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátommal, ha együtt eszek, mindig kevesebbet ad. Pl kevesebb szendvicset kapok, ha nála vagyok, mondván: úgyis lány vagyok, keveset eszek... Meg pl ha együtt eszünk chipset vagy pattogatott kukoricát vagy akármit, akkor is szinte gyorsan eszik, hogy neki minél több jusson. De ez minden ételre igaz, hogy kevesebbet ad, eleszi előlem stb. Néha azt is, amit direkt magamnak viszek még, ha megint keveset eszek ott.

Néha már sírhatnékom van, hogy hogy lehet valaki ennyire ... Nem is tudom micsoda. :(

Folyton éhesen jövök haza tőle, bezzeg azt megeszi, amit én viszek...

Már célozgattam rá, de eddig mindig neki állt feljebb, hogy én mit gondolok róla...


Mielőtt arra gondolnátok, hogy kövér vagyok, és fogyasztani akar, nem, nem vagyok kövér, és biztos nem erről szól a dolog.


Ez minden lányt idegesítene?


2011. nov. 5. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló és centi vagy? :D
2011. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nicht schmutzig!
2011. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már rég felrobbantam volna a helyedben. Igen, szerintem mindenkit zavarna. Mi ezt tesómmal csináltuk 6évesen... :)
2011. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed meg? Egyébként ha hagyod meg is érdemled. Én is elenném előled. Egyszerűen csak tudja, hogy egyszer élünk, de akkor nagyon!
2011. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mennék át hozzá,s mikor ő átjön nem kínálnám meg semmivel.Amúgy nálam ez szakító ok lenne.
2011. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!