Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? ( légyszii...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? ( légyszii fontos)

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hete vagyunk együtt, de még titkolnunk kell egy bizonyos balhé miatt. Így esténként szoktunk talizni, de 2 napja lehívott délelőtt magához. Ma reggel bnőm látta az egyik legjobb havernőjével (ovis koruk óta ismerik egymást), mármint a csaj ment a barátomhoz. Ez egy csöppet zavar. Számon akarom kérni, hogy mért helyez előtérbe más csajokat... fiúkat oké meg családot, de sztem más lányokat nem kéne. + be akarom neki vallani h szeretem de bnőm lebeszélt róla
2011. jún. 16. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13 évesen igy megy ez :)
2011. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 WhiteLabel ***** válasza:

Kérdezd meg tőle hogy miért volt ott a csaj, és miért nem mondta.

Azt hogy szereted meg elmondhatod neki, de nem kell úgy mint egy vallomás, csak egy jó pillanatba, belenézel a szemébe és megmondod:)

2011. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ő 19 éves én 17 :)
2011. jún. 16. 19:36
 4/14 A kérdező kommentje:
am úgy is elmondjam h szeretem, h ő egy pár napja azt mondta h neki a szerelemhez még idő kell de biztos benne h meg lesz :)
2011. jún. 16. 19:37
 5/14 anonim ***** válasza:

ez gáz...

diszko szerelem semmi több


én pl csak azzal járok akibe szerelmes vagyok

ha valaki ilyet mond akk az csak egyet jelenthet-.-

" igazán nem birok a szemedbe hazudni ezért mellé beszélek, inkább csak sunáználak ne várj többet"

2011. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
diszkó szerelem? fél évig tepert utának majd feladta aztán én mentem utána.. végülis
2011. jún. 16. 19:43
 7/14 A kérdező kommentje:
ja és az elején kijelentette h jól meggondoltam-e mert ő velem nem 2 hétre tervez
2011. jún. 16. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:

aha-.-


3 hete jársz vele és még csak most filozol azon hogy bevalld e neki hogy szereted,

+ ha megkérdezed szeret e inkább mellé beszél, tényleg nem két hétre tervez (Y) :)

2011. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt most nem igazán értem :S tudja h szeretem csak még ne mondtam ki..
2011. jún. 16. 19:47
 10/14 Dottorre ***** válasza:

Ha az én barátnőm lennél, és felhoznád ezt a témát, valószínűleg addig lennél a barátnőm. Nekem az 5 legjobb barátomból 4 csaj, és egyiket sem helyeztem soha háttérbe semmilyen nő miatt. Ezt a nők vagy megértették, vagy mentek a süllyesztőbe. Ennyi. Tudom javasolni, hogy ismerd meg a barátait, menj el a srác társaságába, és fogadd el, hogy vannak. Egy normális ember nem adja fel a barátait (legyenek azok azonos, vagy ellenkező neműek) egy párkapcsolat kedvéért. Vannak akik igen, de azok is rájönnek előbb-utóbb, hogy hülyeség volt. Így megy ez.


25/F

2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!