Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozom a volt barátommal, szerintetek ez túlságosan nyomulás lenne?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem fél éve. Nem beszéltük meg a szakítást, azóta nem beszélünk semmit. Viszont úgy érzem, meg kell beszélnünk a dolgokat. Én még mindig őrülten szeretem, ő volt a mindenem, és el akarom mondani neki mindenféle körítés nélkül, hogy nagyon szeretem, és meg akarom csókolni. Ezenkívül kérni tőle, hogy beszéljük meg rendesen a dolgokat. Érzem, hogy ezt kell tennem, hiszen nem tudom, látom-e még legközelebb, és ha igen, mikor.

Azt tudom, hogy már nem szerelmes belém, de még szeret.


2011. jún. 16. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem írtál kort, így nehéz reveláns választ adni. Amikor szakítottam a barátnőmmel és odajött magyarázni hogy de beszéljük meg, akkor szimplán azt mondtam, hogy mit kell ezen megbeszélni? Nem adott értelmes választ, csak folyamatosan megbeszélhetnékje volt. Ennek 4 éve, mára már jóban vagyunk nincs gond ki-ki járja a maga útját.


Nem tudom miért van ilyen megbeszélhetnékje a nőknek ha dobják őket, bezzeg amikor ők pattintják a férfit akkor az utána megkeresés már kész zaklatás.


Amúgy próbáld meg, lehet hogy csak elbizonytalanodott de ne rohand le hisztérikusan mert akkor megijed és látni se akar majd többet.


24/F

2011. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha szakított veled és fél év alatt nem bánta meg, akkor mit akarsz ezen megbeszélni? Csak megalázó helyzetbe hozod magad, ahol majd sirdogálhatsz neki, hogy "de én még mindig szeretlek", ő meg majd méltóztatik sajnálni, és támogatni lelkileg, de ha szakított veled, azt jelenti, hogy = NEM akar tőled semmit.


SZ*r tudom, nem egyszer megesett már mással is. Ami nem megy, ne erőltesd, legalább a maradék büszkeséged őrizd meg!

2011. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

17 éves vagyok, első szerelem volt.

(nálam még tart)

Egyébként azért akarom megbeszélni, mert sms-ben szakított. Szerintem azért ennyi járna egy 1,5 éves kapcsolat után, ahol ő is nagyon szerelmes volt belém.

De hogy érted azt, hogy lehet, hogy csak összezavarodott?

Van olyan, hogy az ember meggondolatlanul szakít, és utána hónapokkal elkezd neki hiányozni a volt párja?

pl. ha elbizonytalanodik az érzéseiben

2011. jún. 16. 21:47
 4/26 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szereted, de a méltóságodat ne add fel senkiért és semmiért, mert azt ugyan vissza nem szerzed, és akkor mindenki csak ki fog használni, ha látják rajtad, hogy bármit megtehetnek veled. Ha egyszer elhagyott, megtenné másodjára is. Megbeszélni nyilván meg kell a dolgokat, ha eddig ez nem történt meg, de ha ő már nem szerelmes beléd, nem hiszem, hogy meghatná a mondandód. Nyilván ez valamilyen szinten szemétség, de én azt mondom: keress valakit, akivel tudsz felejteni. Ezzel most nem arra gondoltam, hogy valakit szerezz meg egy éjszakára, valaki olyan kellene, aki tényleg szeret téged, és még ki tudja, mi lesz a dologból... Nekem pont az ilyen (az elején szerelem nélküli, "miért ne" alapon kialakult) kapcsolataim tartottak soká.

Bocsi, ha kicsit kemény voltam, de én így gondolom.

Sok sikert, akárhogy is:)

21L

2011. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ez az 1. válaszolónak szólt
2011. jún. 16. 21:48
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha SMSben szakított nem érdemel meg téged, és valószínűleg abban a másfél évben is csak a díszcsaja voltál.

Én élőben szakítottam, bár nem volt kellemes mer azt a hisztit a Föld túl oldalán is hallották szerintem :O

2011. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Igen, csak amíg nincs lezárva a dolog, és egy sms-sel elintézzük a szakítást, addig szerintem nehéz feledni.

2011. jún. 16. 21:54
 8/26 anonim ***** válasza:
Ezek után biztos vagyok benne, hogy annyit fog válaszolni: nincs mit megbeszélni, vagy esetleg még erőszakosan el is hajt. Sajnálom, hogy így jártál... Remélem tévedek.
2011. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem a díszcsaja voltam, tényleg nagyon szeretett, tudom, hogy nem hiszitek el, nem is fogom itt bizonygatni.

De nem mert elém állni, és szakítani, félt a szemembe mondani.

2011. jún. 16. 21:57
 10/26 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, már, aki SMSben szakít az nem szeretett. Pár év múlva belátod, hogy így van. Gondold végig lépésről lépésre. Mégis mi járhatott a fejében amikor megírta az sms-t? szerinted gondolt rá egy percig is, hogy neked ez hogy fog esni? Ha gondolt volna akkor eléd áll megmondja, hozzátesz pár vígasztaló szót. Valószínűleg semmit sem gondolt, elrendezte egy vállrándítással "itt az ideje" alapon, összeírt valami nyálas szöveget(amit nem nehéz ám összehordani) és elküldte. Ha találkozol vele, esetleg hízeleghet. Ennek egy oka van: viszket a bré, hiányzik a szex. Amint megkapja az ál-békülős szexet újra dob.
2011. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!