Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában elég ritkán találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában elég ritkán találkozom a barátommal. Állandóan a haverjaival lóg és ha bulizni mennek és megkérdezem, hogy mehetnék-e én is akk azt mondja, hogy úgyse tudnék ott mit csinálni. Idegen csajokkal flörtöl de mindezt letagadja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindez azóta van amíóta szexeltünk. Lehet hogy csak kihasznált? Az a baj, hogy ha így is lenne akkor sem tudnék szakítani, mert igazán szeretem őt. Szerintetek tehetnék valamit, hogy ez ne így legyen, és ne is kelljen szakítsak vele? Kérlek segítsetek!

(hülye válaszokat nem kérek)


2011. ápr. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy ezt kell írnom, de tényleg csak kihasznált:(
2011. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyik oldalról (amit te bemutattál) valóban ez a helyzet.

honnan tudod hogy flörtöl?

miért nem vele beszéled meg, az annyira sokat tud segíteni, te sem leszel kétségek között.

2011. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Gondolkozz el komolyan a szakításon.
2011. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

próbáltam már beszélni vele, de válasz mindig az volt, hogy: nyugi kicsim szeretlek, de most rohannom kell a haverokkal megyünk valahova szia

és ez nekem nem túl megnyugtató

2011. ápr. 4. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi az igazság? Az, hogy te sem azért vagy vele, mert szereted, hanem azért mert így érzed magad érzelmileg biztonságban. Ahogy ő kihasznál téged, úgy te is kihasználod őt. Csak ő szexuálisan, te pedig érzelmileg. Sajnos elég gyakori ez mostanában a fiatalok körében. Azt tudom mondani, hogy igenis szakíts vele. Mert ez nem kapcsolat, hanem egy torz dolog. Valószínű, hogy te úgy érzed, nem érdemelsz jobbat, ő meg a saját nézeted szerint elég jó férfi. Ezért aztán nem akarod dobni, mert jobban érzed így magad, mintha egyedül lennél. De mindketten tudjuk, hogy csak magadat csapod be. Ha pedig úgy érzed, hogy valami nincs rendben veled, akkor még inkább szakíts vele, mert ez csak további fájdalmakat fog okozni. 7 milliárd ember van a Földön, és te sem hiheted, hogy mindössze egy ilyen balfék az, aki veled akar majd lenni. Keress valakit, aki tényleg szeret!
2011. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!