Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitott a parotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitott a parotok? Erdekelne masok tapasztalata, milyen hulye hazugsaggal jott, mit talalt ki miert szakitott veletek

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
"félek tőled".
2009. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
"Te túl jó vagy nekem." Aztán rá pár napra kiderült, hogy egy oltárian nagy hazugságot próbált beadni nekem. Láttam egy cicababával aki csak a pénze miatt volt vele. Most, hogy csődbe ment a vállalkozása a csajszi is eltűnt mellőle. Most próbálkozik újra, de már az a hajó nagyon régen elment. Most boldog párkapcsolatban vagyok. Az ex keseríti meg kicsit az életem. Már fenyegetőztem a feljelentéssel is, de mint sem ért.
2009. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
velem még nem szakítottak, mindig gyorsabb voltam :)
2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valentin nap volt.minden szép és jó kaptam egy szál rózsát is boldog voltam és nagyon szerelmes(Ő volt az első)buliztunk.kb. fél óra múlva jött a szöveg"Úgy érzem hogy kicsit szüneteltetni kéne a kapcsolatunkat"aztán kis idő múltán egy "barátnőmmel" smárolt!gondolhatjátok milyen volt!!!!!!!!! de azóta már férjhez mentem és imádom őt:)
2009. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, halál szerelmes... randi, és a végén közölte, hogy "tartsunk egy kis szünetet..."... örök szünet lett.

6 év telt el azóta, azóta is fájó pont, pedig azóta van komoly kapcsim (4 éve) 2 éves a kislányunk a párommal... de az a nyavalyás gerinctelensége fájt. Hogy nem volt őszinte.

Mert ha azt mondja, hogy fiatal vagyok hozzá (6 év volt a korkülönbség) vagy csak nem akar lecövekelni senki mellett vagy akármi, azt megérti az ember. De legalább egy korrekt indok elvárható.


Szerencsére csak pár hetes kapcsolat volt, de akkor is nagy csalódás.

2009. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Voltak érdekes dolgok :D Nálam... Volt egy olyan barátnőm akiröl úgy tudtam meg hogy szakít hogy letiltott msn en.. Nem tudtam vele sehogy beszélni se telefon sehogy...Akkor a következő csaj a "kevés az időm pasizásra" való szöveggel koptatott le..De utána az volt a legjobb hogy 1-2 hétre rá már pasija volt...Lett ideje ilyen hirtelen:O :) na a gerinctelenség ott is megvolt :) Na de sebaj :) most boldogan vagyok barátnőmmel :) 16/F
2009. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"tanulnom kell.....még magamra sincs időm nemhogy rád.....majd újra együtt leszünk.." ja PERSZE :(
2009. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az évfordulónkon (4év)kaptam ajándékot,másnap meg közölte hogy nem akar komoly kapcsit,már nem szerelmes belém,megváltozott, élni akar,szüneteltessük ne szakítsunk.

Már aznap ottaludt az új nőnél...

2009. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap híján voltunk 2 évesek. Felhívott egy péntek délután, hogy szakítani akar velem. Kérdeztem, hogy miért, a válasza az volt, hogy én jobbat érdemlek tőle, és nem illünk össze. Mondtam neki, hogy beszéljük még ezt meg. Másnap el is jött hozzám, akkor megölelt, elvoltunk. Viszont közölte velem, hogy a Szentestét nélkülem tölti az apjánál, majd karácsonykor jön. Vasárnap meg épp az iwiw-en nézelődtem és megláttam, hogy az adatlapját még pénteken kijavította egyedülállóra. Fel is hívtam, kértem jöjjön msn-re beszélni. Ott azt írta, hogy szünetet akar, fogadjam el a döntését. Kérdeztem, hogy a szünet egyenlő a szakítással? Erre annyit, mondott, hogy akkor a szakítást fogadjam el. Gyorsan ki is lépett msn-ről. Másnap eljött, hogy csak szünetet akar. 2 nap múlva írtam neki, hogy összepakolom a cuccait vigye el. Felhívott, hogy komolyan gondolom-e. Azt mondtam, igen (de nem így gondoltam, mert nagyon szerettem és most is). Múlt hétfőn eljött, sírt, hogy milyen hülye. Aztán megcsókolt, én (naiv) visszacsókoltam. Sokáig csókolóztunk. Majd jött a szex-dologgal, hogy újrakezdhetnénk a kapcsolatot, de előtte tudnia kell, hogy jó-e még velem a szex. (eddig mindig jó volt!!!) Elutasítottam, nem fogok valakivel csak azért összefeküdni! Másnap küldtem neki egy huncut sms-t, amiben a kapcsolatunkat is éltettem, és hogy milyen jó vele (minden téren). Fel is hívott, azt hitte, csak szex-ajánlatot teszek neki. Miután közöltem, hogy nem csak arról van szó, azt mondta, hogy mivel én előző nap visszautasítottam, akkor ő már nem akar tőlem semmit. Úgyhogy vége. Gerinctelenül telefonon szakított velem.

Azóta karácsonykor küldtünk egymásnak sms-t. Én írtam neki most vasárnap is, de nem válaszolt. Jan. 5-én még találkozunk, akkor jön a maradék holmijáért. Hogy aztán akkor akar-e még valamit, vagy már valóban végleges a szakítás... azt nem tudom.

De nagyon szemét húzás volt tőle ez a mód!

2009. dec. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Küldött egy sms-t, hogy időt kér, mert össze van zavarodva, és azóta se kép se hang. 27L
2009. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!