Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek után beérni csak ugyanazz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek után beérni csak ugyanazzal az egy nővel akivel összeköltözünk vagy járunk? Szex szempontjából szinte lehetetlen

Figyelt kérdés
egyre nehezebben bírom,álandoan más fiatalabb nők járnak a fejemben,de csak szex céljából.
2009. márc. 23. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
ugyan miért lenne lehetetlen?
2009. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert te is olyan ocsmány pasi vagy, akinek csak a dugáson jár az agya és képtelen 1 nő mellett huzamosabb ideig megmaradni, a hűség fogalmát meg nem ismered. Talán, ha nem a farkatok után mennétek ész nélkül, akkor működhetne a kapcsolatotok. Persze ehhez kommunikációra is szükség van a 2 fél között. Próbáltad már feldobni a szexuális életeteket? Persze...könnyebb rögtön félrelépni, mint megoldást keresni a problémára :S
2009. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek a 2. hsz.val:)
2009. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Fordítsd meg a dolgot: ha ő jönne ugyanezzel, mondván más fiúk is kellenének neki, te hogy viszonyulnál hozzá? Éppenséggel megegyezhettek "nyitottságban", de ha ő az ilyesmire nem vevő, akkor két lehetőséged van: vagy összeszeded magad és megmaradsz vele, és max. gondolsz más nőkre, ha épp a vécé magányában intézed el magadnak a dolgaidat, vagy pedig szakítasz vele és keresel egy olyan lányt, aki vevő a nyitottságra, többpartnerességre.
2009. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
97%
Apafej!Én is pasiból vagyok, és hidd el mikor ex-párom előtt voltam csajoztam össze vissza, de ahogy összekerültünk és lehúztuk azt a jópár évet soha senki nem kellet más sem neki, sem nekem, mert ágyban-asztalnál jól kijöttünk.Igaz már külön vagyunk, de most is jól kijövünk egymással, és neki is van másik pasija, nekem is bnőm.Ennyi.Simán elég egy nő is, ha szereted!!!
2009. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
ha igazán szeretnéd, nem járna máson az eszed. ez így megy nőknél, férfiaknál egyaránt
2009. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon hasznos válaszok voltak
2009. márc. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!