Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja, hogy miután összeköltözünk és a barátaim szeretnék megtekinteni hol élünk?

Figyelt kérdés

Azt kérte, ne jöjjön hozzánk semmilyen vendég, se barátok, se senki. Ezt a barátaim sem értik és kiakadtak, hogy ezt most miért?


És azt mondja, hogy a barátaim előtt nem fedezem őt és nyíltan kimondom a kettesben töltött beszélgetéseink végkifejletét nekik, mert nem akarok hazudni nekik. Mit tegyek? Ti mit tennétek?


2011. okt. 14. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én ezt nem is értem. mi az h nem fedezed őt? vagy most mi van??? fejtsd ki jobban légyszi, valami konkrét példával.

19L

2011. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezt értem ezalatt: Ő azt gondolja, hogy minden egyes kettőnk között lezajlott beszélgetés titkos és ha mond valamit, a véleményét, vagy jelen esetben azt, hogy ne jöjjön hozzánk senki, és én ezt továbbítom a barátaimnak, tehát elmondom, hogy mit mondott.
2011. okt. 14. 09:23
 3/17 A kérdező kommentje:

szóval olyasmit érezhet, hogy nincsen meg a magánéletünk és most nem tudom neki, vagy nekem van igazam. és változnom kell-e.


csak hát zavar engem is és a barátaimat is, hogy miért nem jöhetnek el hozzánk. Elvileg én költözöm hozzá.

2011. okt. 14. 09:26
 4/17 A kérdező kommentje:
arra is panaszkodott, hogy több programot szervezek a barátokkal, mint vele, de ő meg állandóan elfoglalt, megközelíthetetlen. Holott ő meg azt mondja én nem keresem. Egyszerűen már nem tudom mi van velünk, mindenben találunk csomót és azt mondja, hogy nem akarom őt megérteni.
2011. okt. 14. 09:28
 5/17 anonim válasza:
Lehet hogy kupi van nállatok és azt szégyelli :D :D
2011. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tiszteletben kéne tartanunk a kérését, és szerintetek ez érthető, nincsen nála kupi.
2011. okt. 14. 09:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Ti is jól megértitek egymást! Ha nem kell a barátod, ne feszegesd a látogatást!
2011. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
írjatok kérlek, szükségem van rá, hogy külsősök hogyan látják a kapcsolatunkat, már nem akarom ezzel terhelni a barátokat....
2011. okt. 14. 09:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Jézusom. Most a barátaid az élettársad vagy a párod ? Megértem a párodat nem is kell és nem is szabad mindent megosztani a barátokkal. Ja és a sok velük szervezet program lesz a kapcsolatod gyilkosa előbb utóbb hidd el tapasztalatból mondom. Nézd az ő szemszögéből a helyzetet lehet hogy egy kis időt csak veled szeretne tölteni és nem kíváncsi másokra és azoknak a véleményére. Nem a barátok a legfontosabbak ha már van párod ezt ideje megtanulnod mert ha nem nincs értelme az egész kapcsolatnak.
2011. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de a barátaim nagyon fontosak nekem, olyan mintha a családom lenne és rosszul esik, hogy nem tud beilleszkedni a baráti társaságomba.
2011. okt. 14. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!