Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? NEm akarom megbántani!

Figyelt kérdés

a barátommal majdnem egy hete járunk. már mg is volt az első csók,nagyon szeret meg minden és viszont nem érzem azt iránta ... szóval amikor elkeztünk járni,még szép és jó volt minden,igaz akkor még nem is nagyon ismertük egymást csak szerelmet vallott hogy ő nagyon szeret meg minden,azt gondoltam hogy majd pár nap múlva úgyis megszeretem stb. .. de nem így lett :S én csak barátként szeretem őt,ezért szakitani akarok vele amig nem késő ... de hogy mondjam el neki?

nem akarom összetörni a szivét,de én nem akarom ezt tovább!!

13L (a barátom 15 éves)


2011. jún. 17. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
1 hét?az semmi,az nem járás még.az nem szerelem.abban nem lehet érzelem még.de te is az hogy ennyi idö után nem szereted,nem jelnt semmitse.jol érzed magad vele?jo pasi?a szerelem idö nem rögtön van...
2011. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

13:19 igen szeretek vele lenni,de pl a barátnőmmel is szeretek együtt leni,mégse lettem lezbikus

és amúgy igen végülis jó pasi csak az a baj hogy magasabb vagyok nálla :S és tudom hogy ez hülyeség meg minden de nem tudom ... azért elég furán érzem magam hogy a pasimnál magasabb vagyok meg ha azért legalább egy fél fejjel magasabb lenne nállam akkor az még olyan biztonság érzetet is adna o.O

nem tudom,úgy érzem nem vagyok szerelmes belé és szerintem nem is nagyon leszek :(

hogy mondjam meg neki??

2011. jún. 17. 13:23
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval amikor elkezdtünk járni,még szép és jó volt minden"

Jesszus!!!Núlj fel előbb,aztán legyen kapcsolatod:DMit vársz 1hét után???

Ezt a mondatot úgy irtad,mintha már egy éve együtt lennétek:S

2011. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj első:) Te nem voltál "szerelmes" akár csak látásból senkibe 13 évesen? :)


Mondd meg neki, hogy vége. Nem fogja földhöz vágni, hamar elfelejtitek egymást, még úgyis fiatalok vagytok.

2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mondd meg Neki, hogy kicsit lassítsunk, mert a Te lelkednek több idő kell, hogy kialakuljon azaz érzelem amit Ő érez. De szerintem még Ő sem szerelmes igazán csak ragaszkodik hozzád. Legyetek csak barátok egy ideig!

22/N

2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
nőlj fel...előző vagyok
2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

13:24 hova nőjjek fel??

azért 13 évesen ne hidd már azt hogy ilyen válóperes ügyvédet fogok hívni vagy te most mire gondoltál???

2011. jún. 17. 13:32
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Arra gondoltam,hogy nőjj fel előbb....mert 1hét még semmi...és úgy irtál,mintha már évek óta együtt lennétek...

"Amikor elkezdtünk járni,még szép és jó volt minden"

OMG!!!:D

2011. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

jolvan,de nekem eggyáltalán nincs ehez kedvem

és én csak azután járnék valakivel ha már biztosan tudom hogy szeretem.

a barátomat meg úgy nem is ismertem csak annyi volt h kirtak a bnőim ilyen "Lájkold ha szeretsz" stílusu szövegeket fészen és énis kiirtam és lájkolta és irt komiba hogy SZERETLEK <3 és utána üzibe monta hogy találkozhatnánk ... magyarul facebookon ismerkettünk meg ..

m1 de az a lényeg hogy ha én tényleg szeretek valakit akkor az azért van mert már első látásból tudom hogy szeretem

vele mg valahogy nem olyan :S

2011. jún. 17. 14:31
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
akkor minek kezdted el hülyíteni a srácot???ez bunkóság sztem már bocs...:S
2011. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!