Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki konkrétan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki konkrétan? Vagy már tudja, csak nem akar megbántani?

Figyelt kérdés

van egy srác, aki régebben össze akart jönni velem..de akkor még nem álltam készen egy komoly kapcsolatra..egyszerűen nem tudtam volna mit kezdeni a helyzettelXD azóta sok idő eltelt(2év)és most én akarnék összejönni vele, de fogalmam sincs, mit csináljak..

rengeteget gondolok rá..és iszonyatosan hiányzik..

amikor én keresem, mindig pozitív visszajelzéseket kapok tőle...de úgy magától nem igazán keres..

Iszonyatosan hülyén érzem magam:D

mindig arra gondolok, hogy biztos elvágtam már magam nála..de máskor meg arra h ha akkor tetszettem neki,lehet most sem tart annyira nyominakxD

elmondanám neki télleg hogy mivan..de félek, hogy ő ezzel tisztában van és csak nem akar megbántani azér nem küldött még el eddig xD

viszont többet érne ő nekem annál, hogy feladjam úgy hogy semmi nem biztos..szóval elég tré a helyzet..:/

szerintetek mit csináljak?

és ha elmondom neki, nem fogja úgy érezni, hogy "zaklatom"?:/ mert már egyszer mondtam neki, hogy mindig csak én keresem, meg ienek:D és ő azt mondta erre, hogy mért ő mennyit próbálkozott?..szal levágta a dolgot:D

most lehet hogy azt várja, hogy én is tegyek érte valamit?

vagy csak szimplán nem érdeklem már?..:/

(bocsi h hosszú lettXD)


2009. szept. 15. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy örülnék, ha egy ilyen volt "barátnőm" előkerülne egy ilyen dologgal, mert most nincs, és akivel nem sikerült összejönnöm régen, azzal most is szívesen összejönnék, bár nem biztos hogy mindenki ezen a véleményen van!
2009. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan mondd el neki, h mit érzel. nagyot nem tévedhetsz. jó esélyed van rá, h ő is szívesen összejönne veled.
2009. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, amit itt leírtál. Az egészet. Ha egymásnak vagytok teremtve, akkor megérti. Ha nem, akkor túl leszel a dolgon és mehetsz tovább az utadon, nem fogsz ennél a kérdésnél leragadni és itt rostokolni.


Ha pedig úgy érzed, küzdened kell érte, akkor tedd azt! Ebbe viszont beletartozik az is, hogy meg kell nyílnod neki, elviselned, ha bánt. Sérülékenység nélkül nincsenek valódi érzelmek egy kapcsolatban. Ha arra mész rá, hogy nehogy sérülj, akkor mindig ott lesz köztetek a fal. Ami megvéd téged, de nem is engedi közel őt. Vagy-vagy. A kettő együtt nem megy. Ha a múltban megbántottad, vagy te nem is bántottad, csak ő érzi ezt, de megbántódott, akkor bizony lehet, hogy most ő fog bántani téged egy ideig, mielőtt közel enged. Ha ez van, és neked mégis ő kell, akkor ezt most el kell tudnod viselni és kitartanod. Addig, amíg ő megint úgy fogja érezni, hogy megbízhat benned, mert azt látja, hogy tényleg szereted és ez most komoly a részedről.

2009. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

No igen, mi pasik alapból szembesülünk ezzel a problémával. Attól még, hogy várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön, és álmodozol, semmi nem fog történni. Ha szeretnél valamit, akkor azért tenned kell, max a végén nem sikerül, de legalább megpróbáltad. A leírás alapján akár még esélyed is lehet, a gyerek teljesen érthetően azt az álláspontot vette fel, hogy ő már tudatta az hozzáállását a kérdésben, neked nem kellett, tehát ha bármi változás lép be a dolgok állásában, azt már neked kell tudtára hoznod, ő nem fogja sem magát, sem téged felesleges kényelmetlen helyzetbe hozni. Meg akár élvezheti is, hogy most te rohangálsz utána:).

Persze az is lehet, hogy már szimplán nem érdeklődik utánad, de akkor úgyis mindegy.


Légy határozott, és tedd egyértelművé előtte, hogy te akár egy kapcsolatban is benne lennél (nem odamegyek és megkérdezem tőle, hogy akkor járunk, elvégre már nem az oviban vagyunk, de azért meg lehet ezt oldani, hogy egyértelmű legyen, és még rúdtánc se kell hozzá).

Általában a legegyszerűbb dolgok a leghatékonyabbak, azokat a legnehezebb elrontani.

2009. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne barátnőm én összejönnék bármelyik lánnyal akivel annak idején össze akartam volna jönni, csak nem sikerült.

Kérdezzd meg konkrétan a pasitól, hogy járna e veled mert te szeretnél vele járni. Nem kell más rizsa. Így legalább megtudod hogy érdemes e vele foglalkoznod.

2009. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na elmondtam neki..:D

azt mondta hogy nagyon tetszem neki, meg ilyenek, de most nincs ideje barátnőre..:S

de jobb így hogy tudom..

kösszi mindenkinek:)

2009. szept. 16. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!