Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy mondjam meg neki. :/ Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Már több, mint két éve ismerem és nagyon jól elvagyunk, mindig nevetünk, meg viccelődünk és szinte minden nap együtt megyünk és jövünk a busszal is plusz egy suliba járunk. És néha mond olyan dolgokat, amiktől úgy érzem, hogy talán én is tetszem neki, de nem merem elmondani neki amit érzek. Kérlek ha tudtok segítsetek.
2011. jún. 17. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Eszedbe ne jusson! Nő vagy az ég szerelmére!!!! (ugye?)
2011. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy mond el kapni fog a lehetőségen csak akkor kicsit prostinak fog hinni :)
2011. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

:OOOO miért lenne prosti ha bevallja hogy tetszik neki? tejóég hol élsz te.

szerintem nyugodtan mondd el neki... hívd el valahova (vmi semleges helyre) és közben finoman be lehet neki adni a dolgot :D

2011. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mert ha 20 felett, és tényleg évek óta tetszik, akkor ő is tudja, csak udvariasan nem vesz róla tudomást.

Ha 14-16 az persze más tészta...

2011. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ide sasolj!!!!!

oda mész a sráchoz elhívod valamerre és ott a nagyon mélyen a szemébe nézel és megmondod neki hogy béby csipázlak.

ha szerenádot ad akkor ezt mondd: hallottam egyszer egy állatot így csinálni de az már döglött volt ! :D

az első tanácsomat leegyszerüsítheted úgy is hogy ha nincs sok időd hogy nem hívod el semerre !

sok szerencsét baby

2011. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen lány vagyok :D és én 17 ő pedig 19 éves, de én nagyon szeretem, de a barátságunkat is féltem :/. Nem akarom elveszíteni.

2011. jún. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!