Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem? Szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Szakítottam vele, de nagyon szeretem. Mit tettetek volna? Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

megkérdeztem 2napja abrátomat van-e olyan oldal amin fent van és tudnom kell róla...elmondta hogy igen egy társkeresőr erégen regisztrált... de most töröltetni akarja magát ezért olykor belép... de a törlés technikai okok miatt nem megy végbe és kb nem tudja magát letörölni...

egy tájkép volt kint neki... azt irta ki bemutatkozásnak hogy nem tesz ki magáról képet ha kell küld.


a regisztráció akkor történt mikor már jártunk... szakítottam vele.

Aztmondta azért mert megujitották a regijét...és higgyem el hogy szeret. ÉS HA MEGCSALNA UGYAN MIÉRT MONDTA VOLNA EL?

Oké ez igaz, lehet sose jöttem volna rá...

kiáll az igaza mellett, hogy nem használja... és akkorsem hazudik és ezért vallotta be.

nemtudom mit higyjek


2011. jún. 18. 17:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

megkértem hogy hagyjon békén, de azért se áll le... ir hív stb.

szeretem...örülten életem első szerelme... de nem hagyhatom hgy játszon velem és hülyének nézzen...

NEMTUDOM MIT KELLETT VOLNA TENNEM VAGY MIT KELLENE. ÖSSZE VAGYOK ZAVARODVA...NEMTUDOM MI AZ IGAZSÁG.

2011. jún. 18. 17:30
 2/23 A kérdező kommentje:

azt mondta akkoris kiáll az igazáért és akkoris küzdeni fog értem...és akkorsem használta az oldalt és szeret, és nem akar néklülem élni. és ezért mondta el, hogy még anno fentmaradt


DE TÉNYLEG VAN ILYEN H NEMTÖRLIK EGYBŐL?

ÉS TÉNYLEG NEM CSAL MEG VAJON?


MIÉRT NEM HAGY BÉKÉN AKKOR? ha nem vagyok neki elég jó?

2011. jún. 18. 17:33
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Mégis beégetted magad? Gratulálok.
2011. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan,hogy "megújítják a regisztrációt".A regisztráció eredeti dátuma, "valódi" dátum.
2011. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Jééééézusom, komoly problémák!

Azt kellett volna tenned, hogy beléptek együtt és együtt törlitek.

Eltuloztad. Ettől miért nézne hülyének? 18éves vagy és nagyon naív, ha megcsalna nem mutatta volna meg nem vallott volna be mindent. Gondolkodj!

Ha ezen kívül semmi más problémád nem volt vele akkor kár volt szakítanod!

2011. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

hagyd a p.csába, ne fogadd vissza.

ilyen nincs, h nem törlik le.

2011. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
De kis buta vagy. Túlkombinálod az egészet.
2011. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem adj neki még egy esélyt, nem tuhatod, hogy tényleg véletlen-e volt vagy sem. Tapasztalatból beszélek, volt, hogy éjszakákat bőgtem végig, később kiderült, hogy a semmiért.

Ha féltékeny vagy, akkor már saját magad téves képeket raksz össze. Inkább kérdezd meg, hogy miért csinálta, kérd meg, hogy őszintén igazat mondjon.

Nem kell mindig ajtóstul rontani a házba, akkora bűnt azért nem követett el.

Nyugodj meg.

2011. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
de mi francnak lép be időről időre? Nekem ez igenis sántít. Ha nem akar ott semmit, akkor ne lépjen be. Nem érdekelne Téged sem az egész dolog, ha tudnád, hogy ugyan fent van, de VALÓBAN nem használja, x ideje nem lépett be. E-mailt elvileg úgyis kap, ha valaki ír neki, gondolom ezek miatt lép be. Viszont ha nem lépne be ezek ellenére is, az elég bizonyíték lenne, hogy nem csak meg. Legalábbis az oldalon kötött ismeretséggel nem. Ha törölné az értesítő maileket, Te is megnyugodnál.
2011. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Már hogy ne lenne? Rengeteg olyan oldal van, ahol várnak 30-60 napot, míg véglegesen törlik az oldalt.

Ekkora baromságot. Ahelyett, hogy itt bas.zod a rezet, inkább beszéld meg a barátoddal a helyzetet.

2011. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!