Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondana valaki hogy mostmar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondana valaki hogy mostmar mit higgyek? Vagy mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
a pasimmal 1,5 eve jarunk de az utobbi fel ev maga a pokol volt. Csutortokon megint osszevesztunk es egesz veletleunk a kepebe vagtam h az anyukaja nem nagyon koszon nekem mostanaban azt mondta "csodalkolzol mikor anyad elment az enyemhez h beszeljen velem h szakitsak veled mert nem illunk ossze" ez nem most volt meg vmikor majus elejen en most tudtam meg edes anyamra nagyon megharagudtam h ezt tette velem, de nem ez a lenyeg amikor rakerdeztem a paromra h miert hanyagolt az utobbi idoben azt valaszolta h mert megundorodott nalam jonni a szuleim miatt, en altam es neztem nagyon rosszule esett. Megbeszeltuk h szakitunk vagyis o jelentette ki h jobb ha vege en persze azonnal helyeseltem, ekkor o elkezdett szoszerint zokogni mikor megkerdezte "miert sirsz?" azt mondta h nem tudja elkepzelni az eletet nelkulem, en alltam es neztem vegul elkuldtem azota beszeltunk ma is tegnap es ma mikor mondtam h en menjen ma vmi haverjanak segiteni akkor oloyan dolgokat mondott mint pl. mki a te kedvedhez fogja igazitani a dolgat, meg h jobban szeretne ha nem tiltanek meg neki dolgokat ezzel ugy megbantott h megfogadtam h nem beszelek vele tobbet hat nem is kellet nagy erofeszitest tegyek mert azota sem irt. Mit jelenthet ez? mert en tudom elvakit a szerelem....koszi a valaszokat
2011. jún. 18. 19:25
 1/4 anonim válasza:
ékezeteket nem akarsz használni? -.-
2011. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Egy csaj aki szakít egy sráccal utána miért akarja megmondani neki hogy mit csináljon?
2011. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elözőnél a pont
2011. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mimano ***** válasza:
Az élet nagyon egyszerű...csak valamiért túl bonyolítjátok!
2011. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!