Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Vanne gy 20 éves srác szoktunk beszélgetni de csak mint barátok, h adja a tudtára h több nekem mint haver. És h én bejövök e neki, + azt h kell nekem (ugy is) !

15/l


2011. okt. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy..

Kicsi vagy még hozzá...

2011. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mond neki hogyy lemetsz hidba is ha kell akk rogton a tied lesz
2011. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mhh arra én is gondoltam :))
2011. okt. 18. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
mnej oda hozzá, lökd a falhoz, és csókold meg! Ez mindent elmond majd... :)
2011. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 1mh0t3p ***** válasza:
Felejtsd el amíg nem késő !!! Csak te lehetsz az aki a rövidebbet húzza!!
2011. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De KELL nekem :)
2011. okt. 18. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele!

15 éves vagy, ő pedig 20. Boldogok lehetnétek egy darabig. De szegény srácnak vannak bizonyos szükségletei! Nem akarok beszólni, de ha te ezeket kielégíted, elég nagy ribanc vagy! Ha pedig nem, szerintem is jobb lenne, ha ezt a kósza ötletet elfelejtenéd! :)

Egy szintén 15éves lány...

2011. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!