Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen találkoztál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen találkoztál az első szerelmeddel?

Figyelt kérdés
Légyszi nemet is írjatok! (és csak olyat, amiből lett is vmi) Baj, ha 17 évesen szeretném hogy legyen valaki mellettem? (nem szexelni akarok)
2011. jún. 18. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15
2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 emolány ***** válasza:
10. És lány vok. Sztem nem baj.
2011. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hát, én 23 éves fejjel találkoztam először a szerelemmel... :) Nem bánom, mert most nagyon jó:)

24N

Az meg természetes, hogy vágysz valakire. :)

2011. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 14 voltam ő meg 13 mikor összejöttünk. Tudom furcsának hangzik, hogy ilyen hamar, ilyen komoly szerelem dehát azóta is együtt vagyunk és annak már több mint 3 sőt majdnem 4 éve:) még mindig mindennél jobban szeretem és ő is engem. Tudom, hogy néhányan kinevetnének , hogy 17 éves fejjel azt mondom , hogy már megtaláltam életem szerelmét. De így van. Mással el sem tudnám képzelni az életemet. :)
2011. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!