Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakultak a kapcsolataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakultak a kapcsolataitok? (többi lent)

Figyelt kérdés

arra gondolok: mikor megnyiltál a párodnak, kimutattad hogy oda vagy érte, hogy igen szereted, az kiélvezte a helyzetet. Pl flegma volt veled, visszaélt az érzéseiddel, kihasznált, nem tisztelt már, lanyhult az érdeklődése...és hasonlókra gondolok. Mi lett a vége?

Változtatok azótta? Ha igen miben?

Továbbá volt e olyan eset mikor kölcsönösen működni tudott köztetek a dolog? és nem éreztétek hogy a másik visszaélne dolgokkal.

Megosztjátok velünk a történetet? Kort és nemet is légyszives. Köszönöm


2011. jún. 19. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

exemmel 3 évet jártam.elejétöl fogva jokat beszéltünk,de hamar összejöttünk.3-4honap után lettem szerelmes belé és ki is mutattam.ő már elöbb és ki is mutatta.később volt csak bunkó velem és én is vele,de mert rengeteget voltunk együtt.de ez is alkalmi beszologatás volt,nem rendszeres.szoval minden oké volt szinte.

mostani páromba beleszerettem még járás elött és mondtam is neki hogy szeretlek,de ő is nekem.nekem még az exem volt mikor öt megismertem,de nagyon hamar megszerettük egymást.ő is alkalmanként bunko,mert felhuzza magán valamin és rajtam koppan,de én is igy vagyok vele.ez az együtt töltött sok idö/együttélés hátulütöje.de minden tökéletes.tudni kell kezelni egymást/egymás butaságait/dolgait...

nekem szerencsém volt müködött a dolog exel is és mostanival is müködik(1éve vagyunk együtt lassan,majdnem 10 honapja élünk együtt).

20L párom mostani 22F exem meg lassan 21F(tehát 16éves korunktol voltunk együtt 3 évig)

2011. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!