Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettem egy csajt, aztán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem egy csajt, aztán a dolgok rosszul alakultak, és utánna úgy döntöttem hogy soha többé nem fogok senkit sem szeretni?!

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött , hogy


17 éves voltam és kb mindenki tudta a családban , hogy még nem voltam csajjal...


na szóval, egyik nap 7 óra után bátyám mondta hogy menjünk el teniszezni , aztán egyszer csak észrevettük , hogy 2 csávó kerget az utcán egy csajt, fut előlük. odarohantunk segíteni neki, a bátyám elüldözte a 2 srácot, én meg a csajtól kérdeztem , hogy jól van -e .


Aztán elkezdtünk beszélgetni, elmondta hogy mi történt ... aztán megkérdeztem , hogy nincs -e kedve átjönni hozzánk, hogy megnyugodjon ,meg egyen valamit .


azt mondta, ok, meg meg is szeretne fürödni, Tímeának hívták. Miután megfürdött nem akart hazamenni, és megkérdezte, hogy nálam aludhat-e .


Azt mondtam hogy persze, miért ne? Aztán éjszaka szexeltünk, azt sem tudtam mit csinálok kb,de rendes volt nagyon .


Reggel megkérdeztem tőle , hogy akkor most járunk-e vagy valami, erre nagyon meglepődött.


Kimentem a konyhába , és ott volt faterom és bátyám , kérdezték, hogy milyen volt az éjszaka, azt sem tudtam mit mondjak.


Ekkor csak mégjobban megdöbbentem, ugyanis faterom azt mondta a bátyámnak , hogy mondja el az igazat nekem .


Az igazság pedig ez volt:


a lány egy k*rva volt, és a bátyám rendezte meg az egészet, a 2 csávó aki kergette a lányt, csak a haverjai voltak és szórakoztak a csajt is ismerte.


azt gondolta, hogy itt az idő , hogy csajjal legyek .


miután a bátyám elmondta hogy ő találta ki az egészet, odajött a csaj, és kérte a pénzt, aztán elment.


2011. jún. 15. 13:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
na én egy ilyen élmény után vonulnék kolostorba... -.-' részvétem
2011. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 WhiteLabel ***** válasza:
100%

Nem, a csajt nem szeretted, azt azért tisztázzuk hogy fél nap alatt nem szeretsz bele senkibe. Ezt maximum azért érezhetted mert nem volt még barátnőd.

Ettől függetlenül, valószínűleg ha megpróbálnál magadnak csajt szerezni, akkor az nem a bátyád ringyója lenne, és más lenne a dolog.

2011. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

aztaleborultszivarvégit :|


ez... nem is igazán tudok mit mondani..... ez.... durva...


biztosan mély nyomot hagyott benned az eset, lehet, hogy nehéz megbíznod a bátyádban, de szerintem ne magaddal szúrj ki.


lesz lány, akit szeretni fogsz, ezt meg (igaz, fel sem tudom fogni, hogy milyen nehéz, de) próbáld meg elfelejteni.



nehéz téma... nem tudom, hogy mit csinálnék ..

2011. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

azért elég durva hogy így próbáltak rajtad"segíteni"..

most hány éves vagy?vagy mikor történt ez hogy nem tudsz tovább lépni(mert hogy írtad 17 voltál..)

nem tudom igazából erre mit lehet írni,sajnálom hogy így alakult az első együttléted,és hogy így átvertek:(:..

2011. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

hidd el ez 3 éve történt, azóta mondanom sem kell, hogy megváltozott kb minden.


nem is bízom meg kb senkiben sem , ezért már nincs is sok barátom , azóta sem voltam senkivel sem , és még csodálkoznak itthon hogy miért nem .

2011. jún. 15. 14:06
 6/59 anonim ***** válasza:

:( ..nekem is volt hasonló élményem,csak nekem nem a családom volt benne..

21 leszek és én se tudtam ezen túl lépni,ha szexre kerül sor megijedek,és képtelen vagyok megbízni a férfiakban..ugyhogy sajnos átérzem a fájdalmad:(

2011. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim válasza:
Ezek után elköltöznék;)..de most komolyan,elösször az igazival feküdnék le.
2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

ez gáz, én örökre nehesztelnék a családomra emiatt, valakinek ez biztos jó buli,ha ő maga kéri meg h. szervezzenek egy csajt,de ez igazából inkább kihasználás volt.

Abban igazat adok az egyik elöttem levőnek, h. ez nem szerelem,mert az több idő és ismeretségtől alakul ki.

Amúgy próbáld elfelejteni,mert így sose találsz senkit.Minden ember más és vannak normálisak, igaz én sem tudok már megbízni a férfiakban,de ha olyan van akkro adok esélyt a bizonyításnak.Persze sosem lehetk biztos abban h. nem hazudnak,de szerintem arra kell gondolni, ha veled jól viselkednek és te is jól érzed magad akkor csak az a legfontosabb..Ez oylan h. a szülők többsége imádja a gyerkeiket,de sose lehet teljesen biztos abban h. a gyerek is így érez,de mégis boldog h. van egy gyereke,akit megszűlt,felnevelt stb.Amíg jól érzed magad valaki mellett addig nyudogtan legyen kapcsolatod,ha már nem élvezetes akkor válts.

2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

azt sem tudom , hogy mit kezdhetnék magammal igazából.


3 év eltelt és még mindig világosan emlékszem mindenre , arra, hogy milyen arcot vágott faterom és bátyám mikor...


és persze a csajra is emlékszem , arra, hogy mennyi pénzt kért el ...


ha talán faterom nem mondja azt bátyámnak , hogy mondja el az igazat, és én sosem tudom meg ezt... gondolom minden más lett volna.

2011. jún. 15. 14:19
 10/59 A kérdező kommentje:

próbáltam már elfelejteni , 3 év azért hosszú idő, de hát szerintem ezt sosem lehet elfelejteni. bátyámékat minden nap látom kb, mindig csak az jut eszembe .


a csajt is láttam már azóta...

2011. jún. 15. 14:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!