Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, miről beszélges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Fiúk,ti miről szerettek az exetekkel beszélgetni,vagy mi az,amitől "ráéreztek",hogy naa hát mégis csak jobb volt együtt,és észrevenné,hogy megváltoztam? (persze ilyenre csak olyan tud válaszolni,aki volt már hasonló szituban.)

Találkozni még nem szeretném elhívni,bár jó lenne,de szeretném,ha feloldódna a társaságomba skyepon keresztül,hogy minden olyan legyen,mint régen,hogy fesztelenül és jóízüen tudjunk beszélgetni.

Mennyire jók az olyan dolgok,mint pl. a beszélgetés legjobb részénél lelépni,hogy ilyenkor elgondolkodik,hogy nahát de jó volt vele beszélni,szívesen beszélgetnék vele máskor is?

Hogyan tudnám visszahódítani?

16L

Olyan tanácsokat nem kérek,hogy felejts el,stb.. én hiszem,hogy lehet jobb is,mint volt,és nem azért szakítottunk,mert nem szerettük volna egymást,de azóta szerintem már nem szeret,de barátnője nincsen,kavargatni se láttam senkivel sem.

16L


2011. jún. 19. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak beszélgessetek tök általános dolgokról:kivel mi történt, hogy van stb., ha van közö hobbitok arró, de utána mondd meg neki, hogy még érzel iránta valamit, mert ha szakított veled, akkor nem fog lépni. Neked kell, és minnél hamarabb. :)
2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!