Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon megtetszett nekem. egy évvel idősebb , mint én. már beszélgettünk párszor, de csak felszínes témákról, suli sportok stb. nagyon szívesen megismerném, de egyszerűen ha szembe jön velem a folyóson is csak egy gyors " szia" jön ki a számon és leblokkolok , inkább tovább megyek. nagyon kedvesnek tűnt amikor beszéltünk, de annyria nem ismerem , hogy tudjam hogy eleve ilyen -e . Holnap együtt megyünk egy futóversenyre, és szerintem jó alkalom lenne beszélgetni, de egyszerűen foggalmam sincs, mégis mit mondhatnék neki? :$ köszönöm a válaszokat előre is!
2011. szept. 27. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
időjárás,forma1,szexualitás,terhesség,kerékcsere,kárpitozás,borászat... és még sorolhatnám.
2011. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról kérdezd, amit meg szeretnél tudni róla ;)
2011. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. köszi az értelmes választ :) nem lenne kicsit nyomulós vagy furcsa? úgy értem...igazából azt se mtudom hogy kezdjem :D csak úgy menjek oda hozzá hogy ; mi újság? aztán kezdjem el kérdezgetni? elég béne vagyok a témában :D
2011. szept. 27. 21:12
 4/6 anonim válasza:
kerdezd meg tole hogy mit szeret csinalni a szabadidelyeben vagy,hogy sportol-e valamit stb.
2011. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
21:13-as vagyok,ha holnap egyutt mentek futoversenyre akkor pl. kerdezd meg tole hogy szeret futni
2011. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Az a lényeg, hogy ne vágj egyből a dolgok közepébe, nem kell és nem is lehet egy alkalommal mindent megkérdezni .. szépen apránként ismerd meg, eközben ő is megismer majd és kiderül, hogy mi lesz a kettőtök kapcsolatával: barátok lesztek, ismerősök, vagy összejöttök ;)

2011. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!