Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Ti hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti hányan hagynátok el a párotokat, ha nem is vagy belé szerelmes azért, mert kevesebb a sexigénye, mint Neked, vagy húzza-halasztja, hogy lefeküdjetek?

Figyelt kérdés
Nem csak az ilyen jófiúk véleményére vagy kiváncsi, hanem mindefélére, és indokkal, ha lehet.
2009. márc. 23. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem vagyok belé szerelmes, akkor csak testiségről van szó!Ha még szex sincs, akkor nincs értelme az egésznek!Más ha szűz a nő, de ha csak szex kell, akkor nem veszem el a szüzességét!Inkább legyél izgalmas, kiszámíthatatlan a pasinak,hogy beléd szeressen,minthogy lefeküdj vele úgy,hogy Ő semmit nem érez! Az ilyen ügyeknek elöbb-utóbb mindig vége!
2009. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Én elhagynám, ha indokolt lenne.


Csak egy példa. Megtörtént eset.

Volt egy lány, nagyon szerelmes voltam. Az érzésbe is, meg a lányba is. Hétvégente találkoztunk, péntekenként, szombatonként Kb 3 hónap múlva szexeltünk. Aztán elmaradoztak a szexek én meg majd eldurrantam már. Megkérdeztem, miért nem akarsz velem... ő meg mondta, hogy mindig csak a szex meg hogy neki nem jön be ez a dolog annyira... nem csak velem mással sem, csak kipróbálta, hogy esetleg mégis... De maradjunk együtt, mert ő hát szeret ám... csak nem kíván.

Na mondom szépen vagyunk. Itt vagyunk 18 évesen, a 4,5 liter véremben kb 2 liter csak a tesztoszteron erre itt szerencsétlenkedjek, mint egy 50 éves házaspár férfi tagja? Mindegy, egy darabig bírtam, hogy úgy kellett győzködni a lányt, hogy na csak egy kicsit, igérem rövid lesz stb... De aztán meguntam és mondtam, hogy vagy megkíván vagy szakítunk. Aztán szakítottunk.... Nem viselt meg túlzottan úgy elhidegültem már... ez kb 1,5ig tartott. Megtanultam, hogy erre nincs időm. Fiatal vagyok és sok mindent meg kell tapasztalnom még.


Azóta sem keveredtem össze ilyen lánnyal. Hál istennek mindenki épelméjű és egészséges volt. Szerettek szexelni velem és én is velük. Soha nem utasított vissza senki, aki az aktuális barátnőm volt.


Belémrögződött, hogy egy egészséges párkapcsolatban, ahol a felek szeretik egymást ott gyakorlatilag korlátlan mennyiségű szex lehetséges. És számomra ez is a természetes. És szűz lánnyal utoljára 18 évesen találkoztam ő is 18 volt. Azóta nem.


Beleesnek a lányok ilyen hibákba, hogy addig csűrik csavarják a szex kérdést, amíg a srác szerelmén eluralkodik az unalom. Soha nem lennék képes várni 3 hónapnál többet, mert egyszerűen nem látom értelmét, hogy 3 hónap alatt egy lány ne tudjon, ne akarjon, ne bírjon megismerni egy fiút annyira, hogy lefeküdjön vele. Nálam az igazi ragaszkodás 20 éves koromtól az első szex után alakult csak igazán! Nálam ez az alapja egy igazán jó kapcsolatnak, mert ez végigkíséri az egész párkapcsolatot és ha minden jó, csak ez nem, akkor megette a fene az egészet.


Így tehát csak és kizálólag nem az eltérő szexhiány miatt szakítottam egy lánnyal, mert a kezdeti tapasztalatok után mindig olyat választottam, aki szerette a szex és nem kellett neki felkészülgetnie, meg erőt venni magán.

De ehhez tapasztalatot kell szerezni. Ezért sem látom előnyét a későn kezdett szexuális életnek (pl 24éves korban)



25/f

2009. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy, akkor nem hagyod el az első pár olyan alkalom után, amikor nem akar szexet. Tudod, egy lánynak nem csak abból áll, hogy szétteszi a lábát neked, te meg ki-be jártatod a lompost. Meg lehet beszélni a dolgokat, arra találták fel az emberek a KOMMUNIKÁCIÓT. Megvannak az ő igényei és megvannak a te igényeid, a kettő között találjátok meg az arany középutat és minden rendben lesz. Neked is engedned kell kicsit, és neki is. Ha ez nem megy (se az arany közép megtalálása, se a kommunikáció), akkor ott már lehetnek bajok a kapcsolattal. De nem a szex miatt, hanem személyiség/magatartás/neveltetésbeli különbségek miatt.
2009. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóvlal nem értek egyet..én nő vagyok ugyan,de hiába mondod,hogy neked napi egy jólesne,ha valaki beéri heti kettővel. Én hagytam már el szex miatt férfit.Számomra fontos,természetes dolog egy kapcoslatban.Ja és egy barátomat sem várattam évekig,nem látom értelmét ebben mérni a szerelmet..mindennek van egy határa.Szerintem simán egy palimadár aki hagyja,hogy 1-2 évig húzza valaki az agyát a szex témában.
2009. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!