Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít nálatok megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nálatok megcsalásnak? Mi az, amit meg lehet bocsátani, és mit nem?

Figyelt kérdés
A barátommal az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk, és megtudtam, hogy közben fűzögetett egy csajt, meg erotikus dolgokat írt neki. Ezért kérdem, hogy nálatok mi megcsalás, és mi az, amit meg lehet bocsátani egy idő után, és mi az, amit sosem? Nem tudom, hogy egy ilyen dolog miatt érdemes e felborítanom egy hosszabb kapcsolatot... Már többször csinálta ezt, hogy veszekedtünk sokat, bizonytalannak érezte a kapcsolatot és levelezgetett...
2011. jún. 19. 15:00
1 2
 1/11 józsibarát ***** válasza:
47%

Bármit meg lehet bocsátani.

És ha ilyen történik, elsősorban magadba nézz, mert a megcsalás csak tünet.


Ez persze nem azt jelenti, hogy minden határon túl fenn kell tartani egy kapcsolatot. Ha nem illetek össze, szét lehet és kell is menni, de haragudni nincs értelme. Tanulni érdemes belőle.

2011. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, és igyekszem átgondolni, hogy én miben hibáztam. de akkor sem esik jól, hogy rögtön csajozni kezd.

bár egy korábbi exem már mondta nekem, hogy érzelmileg megbízhatatlan vagyok, mert gyakran akarok szakítani (a bizalmatlanságom és egy korábbi csalódásom miatt nem akarok pofára esni), és nem számíthat arra, hogy kitartok mellette... hmm

2011. jún. 19. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már valaki flörtölget valakivel és erotikus dolgokat írogat az lehet még nem tette meg, de akkor is megtett egy olyan lépést ami nem a hűségről szól. Én nem tudnék így megbízni benne, mert ha szeret akkor nem tenne ilyet (erre nincs kifogás). Megbocsátani tényleg mindent lehet csak akarni tudni is kell! A harag is csak egy tünet:) miért ne lehetne haragudni? A bosszú amit nem érdemes megtenni. Az a megcsalás tünet elég fájdalmas tud lenni és nem egyszerű dolog. Aki meg magába tud nézni, mert csak egy tünetről van szó és nem tud haragudni, az nem volt szerelmes.
2011. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én meg azt javaslom, soha ne magadban keresd a hibát, mert a férfiak hajlamosak unalomból is csajozni.


az okot keresd, ne az önhibáztatás legyen az első!


és ha ezt megbocsátod neki, nem fogja érezni, hogy hibázott.

most kaparnia kellene utánad, úgy bocsáthatsz meg.


szerintem.

2011. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden ami mögött érzelem van.

Fogadásból lefekszel egy csajjal még nem megcsalás.

De ha fogadásból érzelmi alapon A csajjal fekszel le az már megcsalás.

Nem tudom érted-e, az ilyenben mindig is különc voltam. :D

2011. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!


nem arról van szó, hogy magamra akarom venni az ő bűnét, de tisztában vagyok azzal is, hogy a megcsalás sosem akkor történik, amikor minden felhőtlenül boldog. én még nem láttam olyan esetet, hogy a csaj minta barátnő lett volna, minden pasi álma, de a srác mégis megcsalta. inkább arról van szó, hogy amellett, amit tett, szeretnék tisztában lenni a saját hibáimmal is, hogy mi vezetett ide. attól függetlenül, hogy együtt maradunk e.

2011. jún. 19. 15:45
 7/11 A kérdező kommentje:

15:45


értelek, igen. itt nem volt szó érzelemről, inkább fűzte, meg kívánta. állítása szerint dühös volt rám és arra, hogy folyton veszekszem vele, elege volt belőlem. azt írta a csajnak amúgy, hogy régebben boldogok voltunk, de mostanra már csak a veszekedés maradt, és ő ki akar szállni belőle. de mikor mondtam neki, h menjen, szevasz, akkor ennyi volt, akkor meg nem akart szakítani, mondta, h szeret... nem értem:(

2011. jún. 19. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
15:29-nek nagyon is igaza van! Bár van aki unalomkor se lép félre, de a többi nagyon is igaz.
2011. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is inkább az 'érzelmi megcsalásban' hiszek. ha lehet ezt így mondani :)


ha részegen fogadásból a hülye haverjai biztatására smárol egy csajjal, akkor az még oké... nyilván kibuknék, de ha tudatosan írogat egy csajnak, vagy csak délután találkoznak pár haverjával de nem isznak meg semmi és smárolnak, vagy akármi, még ha csak kézen fogva sétálnak... hát akkor hello mehetsz amerre látsz, barátom :) persze a lefekvés+orál meg egyéb durvább dolgok még részegen is megbocsájthatatlanok. de mondom, inkább legyen egy hülye buli következménye, mint hogy bármilyen érzés is legyen mögötte.


17/L

2011. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, semmi fizikai/valós dolog nem volt, csak elektronikus. de amiket írt, azok elég konkrétak voltak...
2011. jún. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!