Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel a barátom mellett fingok. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Gyakran alszok a barátommal, és párszor (kb 10szer) volt már, hogy felkeltem éjjel arra, hogy hangosat fingottam.:S Nem volt büdös, csak elég cikinek éreztem, bár a barátom lehet aludt, de mivan, ha mégse? Mivan ha meghallotta? Az a gáz, hogy kiflipózban alszunk,és a fenekem ott van az ő péniszénél, és így még cikibb.:S Mit tegyek, hogy ne pukizzak?

18/L


2011. jún. 19. 16:05
 1/7 asdface ***** válasza:
100%

engem nem zavarna hogy fingorászol, amíg nem az arcomba nyomnád, sőt még nevetnék is rajta :D

Szerintem ezen csak azzal tudsz "segíteni", ha mást eszel ,amiről tudod , hogy nem szeles vagy a gyógyszer,de ezért én nem kezdeném el szedni.

:D

23/f

2011. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, és ha nem zavarja akkor aludjatok továbbra is együtt, de ha furcsán néz rád, akkor inkább hanyagoljátok az együtt alvást. Lehet hogy eddig is észrevette, csak nem akart szólni, hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe, de ki tudja, hogy zavarja-e, van akit nem zavar. A legjobb ha megkérdezed, muszáj megbeszélni.
2011. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen normalis dolog, ne zavartasd magad miatta.
2011. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 józsibarát ***** válasza:
Fingani normális dolog, kb. mint enni, vagy levegőt venni.
2011. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, ez egészen biztosan nem zavarja. Biztosan ő is szokott, csak te még nem vetted észre.
2011. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ellen nem tudsz tenni semmit, hogy ne pukizz, ha érzed hogy kell akkor jobb ha ki fingod magad, mint hogy bent tartsd... fájni fog a hasad és nem tudsz majd felszabadult lenni a barátoddal. Tudom, hogy ciki ez, velem is így volt eleinte... 1x-2x véletlen volt, hogy elpukiztam magam én is barátom előtt, először kicsit furcsállta de mikor már többször is előfordult (de nem gyakran) akkor meg csak kacagtunk rajta egyet, meg kicsit kifigurázta a helyzetet barátom de nem volt probléma belőle. :)
2011. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első: FINGORÁSZOL:) ezen a szóhasználaton behaltam:)
2011. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!