Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép ajándék lenne ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép ajándék lenne ha ezzel lépném meg születésnapján?

Figyelt kérdés
Nemsokára a páromnak(fiú) születésnapja lesz, és megszeretném lepni egy szép reggelivel az ágyába. Ehez szeretnék segítséget kérni hogy szerintetek jó ötlet-e? :D és ha igen akkor kérek szépen ötleteket hogy milyen reggelit csináljak neki.. :) előre is ksözi.. :D 17/L :)
2011. jún. 19. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Menőbb lenne ha egy barátnődet szerveznéd be mellé és csapnátok egy hármas bulit :D


De a reggeli se rossz, bár én reggel nem vagyok éhes.

2011. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
de meztelenül szolgáld majd fel neki^^
2011. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet :) amúgy az én barátom most lett 17, és én tortát csináltam neki. itt aludt és este ettünk belőle :D (csak sajnos a rendes ajándéka amit rendeltem még nem jött meg :/)


szerintem valami rántotta vagy akármi egyszerű is megfelel :)

2011. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó 17/L
2011. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet, én biztos örülnék neki.. 17/f
2011. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm első válaszoló... :D :D máris látszik h pasiból vagy.. :D :D de arra viszont nem kaptam ötletet h mit... :(( és nekem nem sok ötletem van.. :((
2011. jún. 19. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Rántotta földobva párizsikockákkal, esetleg kolbászkarikákkal, megszórva pirospaprikával, megfelelő díszítés...valamint ha valamit eszik hozzá, akkor azt. (pl. tej, kenyér)

öltözz valami szexis ruhába amit könnyű levenni, kapcsold be a kedvenc számát, ébreszd csókokkal..és majd alakul magától...

sok sikert

2011. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra annak is örülni fog ha szülinapjára viszel neki reggelit semmi extra nem kell ,rántotta,bacon & eggs (engem azzal lehet levenni a lábamról)
2011. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oo..köszönöm szépen...amugy még arra gondotlam h kap egy kis epret is mer nagyon szereti...:D :D
2011. jún. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!