Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek vagy hogy csináljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy hogy csináljam hogy többet beszélgessek a barátom anyukájával?

Figyelt kérdés
Azt mondta a barátom h már a szülei is sokszor mondták h mennyire szegyénlös vagyok,pedig nem tudok mit mondani velem van a baj csak nem tudom miért mert már 1 éve járok hozzájuk,természetesen ha kérdeznek valami persze válaszolok,de vissza nem kérdezek! Mondta a barátoom h ez illetlenség meg mikor megyek nem beszélek velük semmit csak gyorsan ki meg bemegyek...mit tegyek?mi lehet a gond velem?
2009. márc. 23. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el egyszer egyedül hozzájuk, és kérd meg az anyukáját, h. hadd süssed meg a pasid kedvenc sütiét, de te nem tudod hogy kell csinálni. ezalatt a beszélgetés alatt tuti feloldódsz, és még a barátodnak is örömet szerzel vele
2009. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond veled, hogy kicsit mutyi vagy... nem tudom hány éves vagy, de 1 év odajárás után igen igaza van a barátodnak, hogy nagyon illetlenség a totális érdektelenség mutatása... egy kicsit erőltesd meg magad, mert baromira nem keltesz jó benyomást bennük, amit meg is tudok érteni.
2009. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az a baj h én ennyire nem vagyok merész h egyedül elmenjek....szal valami egyszerübb dologgal kellene kezdenem....
2009. márc. 23. 19:47
 4/10 A kérdező kommentje:
ki mondta h rossz benyomást keltek? én ezt nem irtam csak azt h mi a baj,mondták h aranyos meg kedves lány vagyok de akkor is,nem tudom mitöl félek,kül 16 vagyok....
2009. márc. 23. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmm... És mi volna, ha őszintén megmondanád a szüleinek, hogy "félsz"? :) Te ismered őket, még akár jól is elsülhet. A süteményes ötlet viszont jó dolog. Vagy kérdezgesd az édesanyját a barátod gyerekkoráról. Arról minden anya szívesen mesél. (Mi volt az első szava, milyen vicces történetek estek meg vele stb.)
2009. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nyitni kell feléjük. Amikor átmész a barátodhoz gondolj mindig arra, hogy elsősorban hozzá mész, de mivel a szüleivel él, ezért őket is meglátogatod. Köszönös után például megkérdezheted, hogy vannak, közös étkezésekkor dicsérd meg az ételt érdeklődj, hogyan készül, a lényeg, hogy valami érdeklődést mutass irántuk. Ha végképp semmi ötleted nincsen dobj be valami közéleti témát, olyat, amihez mindenki hozzá tud szólni. Ha a barátoddal egy suliba jártok akkor ez is lehet közös téma családi szinten. Ha nagyon gátlásos vagy akkor is van mentő ötlet pl lehetne szülőstől rendezni egy kártyapartit, ez nagyon jó kezdés arra, hogy az ember feloldódjon, és megismerje a másikat.
2009. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mintha magamat hallanám! :):) másfél éve vagyok a barátommal, és 1 évig én is teljesen így viselkedtem. amikor megérkeztem gyorsan lefutottuk a tiszteletköröket, aztán amilyen gyorsan csak lehet fel a barátom szobájába :)

nem tudom nálad miért van ez, csak azt tudom leírni h nálam miért volt. a barátom olyan idilli családban él amelyet minden gyerek irigyelhet. persze ott is vannak összezördülések, de alapjáraton, ha bemész oda, akkor érzed a szeretetet, ami mindenkire kiterjed. nálunk otthon folyton veszekedés volt, és hátam mögött egy válással, egy hanyag, nemtörődöm apával, meg egy s.ggfej nevelőapával, aki végül elüldözött otthonról, úgyhogy nagymamám nevel egyedül, el sem tudtam képzelni egy ilyen családot, ami ennyire tökéletes. ezért folyton zavarban voltam, kezdetben nem tudtam elhinni h itt tényleg mindenkit szeretnek és elfogadnak, otthon a képmutatás meg az álszentség ment, azt hittem náluk is ez van. nekem mindent egy őszinte beszélgetés oldott meg az anyukájával, amikor elmondtam neki hogy mi a helyzet és nagyon megértő volt:) és azóta is nagyon jóban vagyok vele. hát igen az apukájával még mindig megmaradt a köszönőviszony meg a néhány udvarias kérdés. de majd az is alakul :)

szóval nem tudom remélem közelebb vittelek a megoldáshoz, de ha nem, hát akkor annyit fogadj meg h először az anyukájával próbálsz meg jóban lenni. ha van a barátodnak testvére akkor rajta keresztül még könnyebb :)

2009. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a probléma. 2 és fél éve járunk a barátommal, és elég sokszor vagyunk náluk is... És hát én is szörnyen gátlásos vagyok ilyen téren, hogy szülőkkel beszélgetni (úgy általában bárkinek a szülőjével nem merek beszélgetni...) hülyeség, tudom; de nagyon elszántnak kell lennem ahhoz, hogy meg merjek szólalni. Meg aztán a barátom szülei sem egyszerű esetek; mindig idegesek, fáradtak, a saját gyerekeik nem mernek velük normálisan beszélgetni, hát még én :D Ha beszélgetnek is, valahogy mindig csak olyan témáról, amihez én nagyon nem tudok hozzászólni (családi dolgok stb)... Jó ötlet lenne mondjuk megkérni a barátodat, hogy valahogy úgy terelje a szót, olyan témát kezdeményezzen, amiről te is tudsz beszélni. Egyébként légy nyitott, mosolyogj sokat. :)
2009. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ismeros a helyzet. Engem az edesanyam nevelt fel egyedul, es mindig hogyha baratokkal talalkozok ugy hogy a szuleik csaladjuk is ott vannak, eleg nagy kinban vagyok, mert eleg szokatlan a helyzet.


De igazabol erdemes elfelejteni ezt a gyerek felnott dolgot, meg azt hogy meg kene felelni a szuloknek. Szulo, nem szulo, hogyha kedves es baratsagos vagy, nincs olyan ember aki nem kedvelne meg.


Amikor beszelnek, figyelj oda hogy mit mondanak, es probalj olyan pontot keresni ami erdekel, es szivesen megtudnal rola tobbett, es batran kerdezd rola a szuloket. Ha tudod hogy nyaralni voltak kerdezd meg hogy milyen volt, mit lattak, es te is nyugodtan beszelj a sajat elmenyeidrol, hogy lassak hogy nem titkolozol elottuk. (Nyilvan ide a viszonylag artatlanabb sztorikat erdemes csak bedobni) Ugyanugy ha van valami ami teszik (vacsora, uj foggony, stb), batran dicserd meg, vagy erdeklodjel rola.


Az emberek a legjobban magukrol szeretnek beszelni, es keves dolog imponal nekik jobban mint ha valaki erdeklodest mutat.


Amugy valoszineuleg nem lesz nehez dolgod, a baratod szulei megerto emberek lehetnek ha ebbol azt szurtek le hogy szegyenlos vagy es nem azt hogy udvariatlan.

2009. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pont ellenkezöje vagyok és megbántam,tul közel engetem magamhoz anyósomat és jól hátba is szurt.

3éve nem beszélünk pffffff

2009. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!