Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre szakított a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre szakított a pasi a barátnőjével. Mit tegyek? Várjak egy kicsit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h végre szakított a pasi a barátnőjével(2 hónapja) és hát már kezdünk összejönni,de láttam rajta,hogy egyelőre nem tudja mit akar.Gondolom élvezné most egy kicsit a szabadságot.De én meg olyan hülye vagyok,hogy ittasan nagyon nyomultam,meg bunkóztam is vele és eléggé kiábrándult belőlem...Írtam neki,h ne haragudjon meg h többé nem csinálok ilyen butaságot és válaszolt,hogy tényleg nem egyszerű dolgokat műveltem,és h néha kicsit visszább kéne,hogy vegyek,de ettől függetlenül nem akar haragban lenni velem és nem utál.Azóta még nem taliztunk,de van még esély arra,hogy "visszaszerezzem" vagy csak tényleg barátságot akar?És ha van,hogy viseledjek vele?Köszönöm a segítségeket!
2008. máj. 31. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Semmiképpen sem ajánlom, hogy nyomulj. Szerintem várj, míg ő lép. Várd ki, míg kiderül, akar-e tőled valamit a kis "malőr" után. Ha van esély arra, hogy összejöjjetek, az úgy fog kimutatkozni, ha nem keresed pár napig. Ha ő magától érdeklődik utánad, akkor még semmi nincs veszve.
2008. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Ne mosd ki. És amikor hordod: NE FÜRGYÉ LE!
2008. jún. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!