Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
18napja jár egy másik lánnyal, akivel előttem jött volna össze, 2nappal ezelőtt beszéltünk és megcsókolt. azt mondta szeret és hiányzok neki. tegnap is mondtam neki, hogy próbáljuk újra, sokkal jobb lenne.. és azt mondta hogy a másik csajjal marad. én meg összeroppanok. de közben velem nagyon össze akar jönni, és tudom, hogy jobban szeret, de nem lehet belőle ezt kiszedni. imádom, mindennél jobban. a cigiről is leszokok most miatta, hogy lássa mennyit jelent nekem. tudja, hogy évek óta próbálkozom, de most mégis sikerült. 3napja nem dohányzom. és tényleg nem tudok ennél többet tenni...:S
2011. jún. 20. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha ne fuss egy pasi után!


Legyen benned tartás.


Keress egy normális pasit,aki nem csak dugni akar,a cigire pedig nehogy visszaszokjál,ügyes vagy hogy abba tudtad hagyni!:)

2011. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ediZeJ ***** válasza:
MOst csak gondlj bele, h egy másik lánnyal jár negcsókolt de a másik csajjal marad elméletileg téged szeret de a másik csajjal marad, nem gyanús ez egy kicsit? Az meg h miatta szoksz le a dohányzásról annak érdekében h visszamenjen hozzád hát nem látom sok értelmét az az igazság. :S Ha így játszik veled, akkor szerintem inkább keress valaki mást aki nem játszik veled.
2011. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem csak sexelni akar velem. érzem, hogy sokkal jobban szeret engem, mint őt. még csak 18napja vannak együtt. és nemis birják sokan a csajt.:/ és aztmondta szakitani akar vele, csak nem most, mert nem akarja átkurni, én meg nem értem az egészet. mindig megfogja a kezem, látszikrajta, hogy akar engem. és ölelget, emg puszigat. és minden olyat csinál mint anno. és nagyon rossz, ezt a mostani barátnőjével nem csinálja. annyira hiányzik:(((
2011. jún. 20. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ellen nincs orvosság...


A fickó hűtlen,és játszik az érzéseiddel annak ellenére,hogy másik lukban járkál.


Ha majd egy kicsit idősebb leszel,rájössz,hogy messziről el kell kerülni ezeket a pinavadászokat!

2011. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj túl ,tumom nm könnyű de hidd el ennél csak jobbat kaphatsz.ha igazán szeretne most melletted és nm egy olya buxa mell ezt lenne akit "nm is szeret"..a pasik vannak olyan önzők h azzual legyenek akit akarnak főleg ha azt a csak is szeretne.és hidd el leszarjak h faxnak tartja e őket az ex..
2011. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
El kell, hogy keserítselek, de te itt már csak tartalékjátékos vagy. És még az új csaját is hülyíti. Megérdemelné, hogy egyikőtök se foglalkozzon vele. Ebből csak rosszul jöhetsz ki. A "legjobb" ami történhet, hogy még egyszer egyszer kavargat veled, ha épp nem ér rá a másik lány, de ne akarj a játékszere lenni, mert csak egyre jobban fog fájni és az önbecsülésed is sérül. Olyat érdemelsz aki csak téged akar. Ne hagyd magad hülyére venni, óvakodj ettől a fiútól! A cigiről leszokás jó ötlet, ügyes vagy ha meg tudod csinálni, plusz erőt adhat a változás! De ne miatta, magad miatt.
2011. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!