Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörgöm, most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek legyetek szívesek! Annyira szarul esik, hogy minden jó barátomnak, de a legjobb 2-nek szinte már van barátnője, nekem meg még a kanyarba sincs! Nem tudom eldönteni magamról, hogy jól nézek-e ki vagy csúnya vagyok!

Nem mondták még, hogy csúnya lennék, de én akkor is úgy érzem, hogy semmi esélyem a csajoknál! Rám még soha egy lány nem mondta azt, hogy hű de jól nézel ki! Az esik szarul, hogy folyton velük látom a barátnőjüket és olyankor néha a a sírógörcs tud kerülgetni, hogy de jó lenne nekem is! Nem nem vagyok féltékeny meg ilyenek, csak egyszerűen már rossz ez az érzés! Van 2 tesóm mind2 fiú egyik 16 másik 19 a 16- nak lassan másfél éve a másiknak több mint 3 éve van bnője! Mit csináljak? Bocsi ha hosszú volt! 17/F szőke haj, kék szem!


2011. jún. 21. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 15 évesen. Nekem sem mondta senki, hogy jól nézek ki vagy hogy tetszem neki. Azóta sem mondta senki. Nekem most sincs senkim.

Majd lesz neked is, semmit sem veszítesz azzal, hogy neked még nincs barátnőd.


27/N

2011. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem veszítek vele semmit, de cikinek is érzem! Hogy lassan minden körülöttem lévőnek van bnője nekem meg nincs!
2011. jún. 21. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is mindjárt 17 vagyok, bár én lány..nincsen barátom, még soha nem is volt.. Az összes barátnőm az új és új pasijaikról beszél..én is cikinek érzem néha (bár nálam vannak jelentkezők, csak nekem nem kellenek igazán és így nem) de szerintem nem sok értelme lenne összejönni bárkivel csak azért, hogy legyen valakid..

Egyébként próbálkozni kell, ismerkedni. Nem fog az öledbe hullani senki sajnos..:/

2011. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok összejönni vkivel, hogy villogjak meg ilyenek! Hanem vannak lányok akik tetszenek ugye, csak nem tudom, hogyan kell kezdeményezni és itt van az hogy úgy érzem, hogy semmi esélyem! De még ha kezdeményeznék is lehet, hogy lepattintana az ismert dumákkal.pl:Bocsi mondtál vmit? Mennem kell. etc... Tudom, hogy próbálkozni kell, de hát! :$. Azért köszönöm a választ! :)
2011. jún. 21. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
nyugi:) ne görcsölj rá erre, mert megérzik a lányok, és elkerülnek. biztos vannak még facér ismerőseid, itt a nyár, menjetek bulizni. vagy a barátaiddal, de a barátnőik nélkül:) esetleg a barátnők barátnői?:) annyi lehetőség van, ne ess kétségbe!
2011. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rám kb 20 éves koromig nem nézett egy pasi sem, már azon voltam hogy elásom magam :D aztán eldöntöttem, hogy elég, én ezzel nem foglalkozom, lesz@rom az egészet, majd lesz valami. Aztán lett is, amikor már nem ezen agyaltam folyton. Neked is ezt tudom ajánlani, meg azt, hogy nyugodtan menj oda lányokhoz, mert szerintem a normálisabb lányok nem fognak odamenni hozzád (ahogy pl én sem kezdeményeznék :)) viszont nagyon jól esik, ha látják, hogy kezdeményezel.
2011. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez a kor a legnehezebb időszak ahhoz, hogy párt keress magadnak. A legtöbb ilyen korú lány tipikus tiniként viselkedik, közösségi portálok, divatmagazinok, bulvár, stb. Ezzek az az eredménye, hogy az ilyen helyekről tanult felszínes kapcsolatok mintájára alakítják ők is az életüket, magyarul: mímeld Justin Biebert hogy bejöjj nekik. Ezzel az a gond, hogy nem tudják a helyüket egy komoly kapcsolatban megállni. Ha nem egy ilyen felszínes kapcsolatot szeretnél magadnak, akkor keress pl. egy visszahúzódóbb lányt, vagy valaki olyant, akinek tényleg van egyénisége. Őket könnyen fel lehet ismerni, elütnek a tömegtől :). A másik lehetőség, hogy egy idősebb lányt/hölgyet keress, aki már tudja, hogy mit vár a kapcsolattól, érzelmileg érettebb. Akár várhatsz is még 1-2 évet, és hidd el, akkor sem indulsz hátránnyal a keresésben. Én még is azt ajánlom, hogy ne akarj még most életre szóló kapcsolatot kialakítani, hanem olyan emberekkel legyél, akikkel jól érzed magad, nem túl nagy a felelősség. Így jól is érzed magad, tapasztalatot is szerzel, és egyaránt boldog lehetsz akkor is, amikor éppen kapcsolatban vagy, akkor is, amikor nem.


Ha a tükör elé állsz, és azt mondod, hogy nem tudod eldönteni, hogy csúnya vagy-e, az azt jelenti, hogy nem vagy csúnya, de önbizalmad se nagyon van. Ezen változtatni kell, pl. olvass ilyen rovatokat, vásárolj néhány új, divatos ruhát (vidd el a lány ismerőseidet, ők aztán értenek hozzá), foglalkozz kicsit többet magaddal, és járj sokat társaságba. Ha megjön az önbizalmad, akkor sínen vagy.

2011. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DakotaDamon ***** válasza:
Hát, akkor ahhoz mit szólsz, hogy van egy srác, 17 (én is), a suli utolsó két hetében, amikor tehette félrehúzott egy-egy félreeső helyre csókolózni. De nagyon úgy néz ki, hohy most meg le akar koptatni, vagy valami, és nem akarja, hogy a barátnője legyek. (Én meg beleestem a gyerekbe... De ez már tényleg a saját nyomorultságom.) Én se mondom, hogy ronda vagyok, megvan az egészséges önbizalmam, sokan mondják, hogy jó csaj vagyok. Erre meg ez. :D Úgyhogy ne parázz... Hidd el, összejön, csak legyél kedves, és ha valami tényleg beindul, ne visszakozz! Ha nem jön be, szakítotok, de a titokban kavarás, annyira nem pálya. :)
2011. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DakotaDamon ***** válasza:

20:27-nek

Az a gond, hogy én pont úgy érzem, a fiúkkal van a baj. :) Nem egy normális kapcsolatot vállalni, mert túl sok hal van a vízben.


Egy 17 éves lány, aki ki nem állhatja a Bieberimádó libákat.

2011. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jól esett! :)
2011. jún. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!