Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez? Mit tegyek? Könyörgöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mit tegyek? Könyörgöm valaki!

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretjük egymást. Viszont kb. amikor 2 hete volt, hogy jártunk, a barátnőmnél volt egy kis buli és ott nagyon sokat ittam(amit ma már nagyon bánok) volt ott egy srác, akivel beszélgettem és bár az emlékeim eléggé homályosak úgy emlékeztem, hogy megakart csókolni eléggé közel lehetett de én félre löktem és mondtam, hogy nekem barátom van. Erre ő mondta, hogy hát de úgysem szereted, meg ő sem téged(nem is ismer) nagyon felháborodtam és kiabáltam vele kb. ennyi volt. Viszont a barátnőm a minap mondta, hogy beszélt a sráccal és szóba jött hogy ő megcsókolt engem. A fiúról tudni kell , hogy csajozógép és szeret kérkedni, hogy ő ezzel is meg azzal is volt meg smárolt stb. Szóval ezek után elkezdtem agyalni, nagyon szeretem a barátom, és a dolog annyira elbizonytalanított, megöl a lelkiismeret furdalás. Annyira de annyira szeretem a barátom és már olyan bizonytalan lettem nem emlékszem tisztán csak arra, hogy ellöktem és annyira rossz most nem tudom mit tegyek, könyörgöm segítsetek :((
2011. aug. 7. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

régen törtétn, szerintem felejtsd el.

lehet, hogyha el is mondod a barátodnak, ő kiakad vagy valami, közbe meg csak a csávó kavar össze-vissza. kérdezed végig az embereket a bulin akikben 100%ig megbízol, hogy láttak-e valamit, de csak ha nem hagy nyugodni a téma!

ja és amiről a barátod nemtud, nem is fáj neki

2011. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azaz, hogy csak páran voltunk, és a többiek is nagyon berúgtak, szóval nincs akit megkérdeznem sajnos. Eddig 100% biztos voltam abban, hogy nem történt semmi, de ez most annyira elbizonytalanított. Én is attól félek, hogy elmondom és még nem is volt semmi és szerintem is kiakadna, annyira félek, hogy elveszítem és olyan lelkiismeret furdalásom van.
2011. aug. 7. 16:51
 3/11 anonim válasza:
Nem kell elmondanod neki... azzal csak elveszitenéd vagy zürt okoznál nem éri meg... erős vagy tulteszed magad ezen.. nem vétkeztél ezzel semmit. Mert egy nagypofáju idiota mnnem bir magával. ne törödj adj meg mindent a barátodnak:) puszi... 09(L)
2011. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell elhinni azt amit egy gyökér mond, ha te úgy emlékszel nem volt semmi, maradjon is így
2011. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne mondd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit elmondanod, mert nem történt semmi.
2011. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a csajozógép dumál belőle, ne aggódj, ha úgy emlékszel, h még ittas állapotban is eltudtad utasítani azt a k.öcsögöt, akkor tényleg nagyon szereted a barátodat, és nem történt semmi! Nem kell hogy lelkiismeretfurdalásod legyen, és ne tedd tönkre a jó kapcsolatodat a barátoddal egy f.aszkalap miatt!
2011. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Igazatok van :) Egy hülyeség volt, szeretem és ennyi.

Tényleg köszönöm :)

2011. aug. 8. 22:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt lebeszéltük, és egy időre meg is nyugodtam, de egyszerűen visszatér, és olyan bűntudatom van hogy nem tudom elviselni. Főleg ha velem van, nem tudom elviselni annyira bánt, úgy érzem átvertem szerintem azért van mert nagyon szeretem és úgy érzem ő is. Mit tegyek? Szerintetek hogy reagálna ha ezt elmondanám így tisztán? Szakítana? azt mondta, ha megcsalnám vége lenne, de ez más én nem akartam ha volt is szájra puszi én ellöktem nagyon részeg voltam és azt sem tudom már hogy mi történt. Szerintetek elmondjam? hogy reagálna? elvesztené a bizalmát? Én nagyon szeretem, éppen ezért is van ilyen lelkiismeret furdalásom sosem tettem semmi rosszat, csak ez kavart be mit tegyek légyszíves segítsetek nincs kivel megbeszéljem és mér ne bírom :(((
2011. aug. 26. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Csajszi! Nyugalom..szerintem tényleg ellökted,de a srácot bosszantotta ezt,és hazudott a dologról.

Nekem is volt más dolog miatt bűntudatom,ami visszatért..Szóval gondold végig tisztán,ne görcsölj rá..Ne magyarázz be semmit se,csak tényleg gondolkozz el!Próbáld "megtisztítani" az elméd.

Sok sikert neked! :))

2011. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!