Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított veletek a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított veletek a párotok, túltettétek magatokat. Nálatok kiderült az igazság később, hogy miért történt minden? Illetve milyen módon derült ki?

Figyelt kérdés
Hajt a kiváncsiság :), meg hogy mennyi esély van rá hogy valaha is megtudom mi a fene folyt itt.
2011. jún. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt hogy egy időben a barátom imádott engem, szerelmesebb volt belém mint egy tinilány, aztán pár nap alatt teljesen megváltozott. Nem keresett, pedig előtte nem veszekedtünk, semmi. Majd mikor rávettem hogy találkozzunk, jött azzal hogy ő már nem szerelmes belém és legyünk újra csak barátok. Okot konkrétan nem mondott, de később közös barátokon keresztül kiderült hogy a szex volt a baja, mivel én annyira nem kívántam őt, így nem éltem bele magam az egészbe, és ugye ebből kifolyólag neki se volt jó. Aztán ezzel kapcsolatban hátam mögött elkezdett pletykálni olyan dolgokat is amik nem voltak igazak, hogy ő legyen a kis szent. Na de a lényeg az, hogy az ember a (volt) párja legfőbb bizalmasaival ha jó kapcsolatot ápol, akkor szakítás után megtudhatja mi volt.
2011. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiúk is pletykálkodnak,úgyhogy ne aggódj,ki fog derülni.Igaza van az előttem szólónak,ha jó kapcsolatot ápolsz az ő haverjaival,akkor egy idő után megkérdezheted,de sztem ha összefutsz a volt pasiddal,akkor ő is el fogja ondani,de szintén egy idő után.Ugyhogy ne aggódj tuti ki fog derülni!
2011. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mondani D
2011. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én konkrétan fiú vagyok :) Amúgy közös barátaink nincsenek, legalábbis nem ápoltunk túl komoly kapcsolatot. A lány vidéki, és gyakorlatilag Pesten koliba lakott így találkoztunk egyik buli alkalmával, szóval még csak ismerős sincs közös, ettől függetlenül a családjába beilleszkedtem, viszont túlzás lenne őket megkeresni mi a pálya...


Úgyhogy csak a kiváncsiság kedvéért gondoltam felteszem a kérdést, hogy ti hogyan voltatok ezzel. Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. jún. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!