Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolhatja egy 23 éves srác az összeköltözést?

Figyelt kérdés
Párommal több,mint egy éve vagyunk együtt! Ő 23 én pedig decemberben leszek 18. A mai nap folyamán felhozta hoyg úgy örülne ha összeköltöznénk és mi együtt laknánk csak kettecskén mindkettönknek lenne munkáj ameg stb!Engem ez igen csak meglepett tőle,mert ő is egyetemre jár még én pedig szertném megcsinálni az érettségit,és hát hogy őszinte legyek persze minden lánynak megfordul a fejében a dolog de én úgy vagyok vele hoyg nekem ő a első olyna nagy szerelem az életembe.Ritka az hogy az első tartson örökké, ezért ilyeneken én nem is gondolkodom hogy összeköltözés, mert ha netán történne köztünmk valami,akkor annál nagyobb lenne csalódás!Persze mi is veszekszünk és az utóbbi időben kicsit ellaposodott a kapcsolatunk,de azért megtudunk beszélni mindent ha baj van és segítünk egymásnak!Neki néha már a gyerekek is szóba jönnek,de az nagyon remélem hogy tényleg viccből,mert én nem szeretnék soha de soha gyereket!Ő a szüleivel él,én meg a nagynénémmel! Mindenképp terveztem hoyg elköltözök de nem gondoltam hogy majd vele...Szerintetek komolyan gondolhatja ezt a dolgot?? :O :D :)
2011. jún. 21. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

"én úgy vagyok vele hoyg nekem ő a első olyna nagy szerelem az életembe.Ritka az hogy az első tartson örökké, ezért ilyeneken én nem is gondolkodom"


"az utóbbi időben kicsit ellaposodott a kapcsolatunk"


" én nem szeretnék soha de soha gyereket!"


"Mindenképp terveztem hoyg elköltözök de nem gondoltam hogy majd vele."


Te akkor most minek jársz vele ha eleve úgy állsz hozzá hogy ez az első és majd vége lesz. Amúgy meg miért ne lehetne összeköltözni.. kivesztek egy albérletet és ennyi.. Szerintem ha megkérdezi tőled hogy benne vagy e akkor valszeg komolyan gondolja te viszont nem gondolod komolyan a kapcsolatot és neked meg ezt kéne elmondani..

2011. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,komolyan gondolja.

A gondolkodásod alapján meg nem gondolnálak 17nek,inkább 14 körülinek tippelnék.

2011. jún. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!