Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak kifog használni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak kifog használni és csak ugró deszkának akar használni? Vagy tényleg komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel meg ismerkedtem,egy nagyon kedves aranyos lányról van szó!A helyzet az hogy én dolgoztam kint külföldön és most szeretnék majd ki telepedni ha minden jól megy,most még itthon vagyok és itt ismerkedtem meg a lánnyal!Nagyon szimpatikus és ő is én neki,nagyon jól el tudunk beszélgetni és eléggé egy hullám hosszon vagyunk,tehát mondhatom azt hogy elég jól meg vagyunk!

Még semmi nem volt köztünk és nem is tervezem egy darabig!

Ő ahol él ott nem nagyon van munka és nem tud el helyezkedni,bár mondjuk még tanul tehát ez nem is probléma!

Igazából 6 év van köztünk,ami ismét nem probléma!

Beszélgettük hogy mi lenne ha szereznék neki munkát és ő

is ki költözne,egyenlőre nem hozzám!Csak hogy ott legyen a közelben!Megbízható lánynak tűnik és tényleg nagyon kedves,de valamiért megfordult a fejemben hogy mi van ha csak ki akar használni,vagy is én csak egy ugró deszka lennék neki!Azt azért el szeretném mondani hogy teljes mértékben mellettem áll mindenben és támogat,de mindig fel merül hogy végül is ez az ő érdeke is!Igazából nem állítom azt hogy csak kihasználna,de sajnos már volt ilyenbe részem hogy jó faképnél hagytak és talán azért is van bennem ez a félsz kicsit!Miközben lehet hogy tényleg komolyan gondolja velem és semmi ilyen hátsó szándéka nincs!

A kérdésem az lenne hogy vajon hogyan tudnám valami burkolt kérdésekkel kideríteni hogy nem e átakar verni?

Konkrétan ezt nyilván nem fogom így meg kérdezni,csak valami tippet szeretné kérni hogy hogyan tudnám ezt megtudakolni úgy hogy ne vegye észre!?


2011. jún. 29. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, így, hogy semmi nincs köztetek nehéz lenne.

De ha olyan a kapcsolat és belefér, akkor próbálj vele beszélgetni közös jövőről, hogy ha összeköltözünk, meg hasonlók, a reagálásából ki fog derülni.

2011. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én valamit nem értek, akkor most khmm....jártok? :-)

Mert sok mindent lehet színlelni, de ha kapcsolatról van szó, egy idő után érzed, hogy kölcsönös-e a vonzalom, vagy érdek....nem ugyanúgy figyel rád, mint te szerelmesen rá.

2011. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a baj már ott van hogy ez egyáltalán eszedbe jut : egy kapcsolat sose ugy indul hogy lehet hogy szétmegyünk majd ekkor v akkor , ha már most ezen agyalsz megette a fene az egészet.
2011. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy kezdődő kapcsolat!Kb 1-2 hónapja ismerjük egymást!Ő is komolyan gondolja és én is!Igazából nem agyalok ezen és nem is feltétlenül ő feléje szól ez a dolog,csak egyszer már rossz fában vágtam a fejszét és azok után nehéz megbízni!

Lehet hogy ez csak az én képzelgésemnek tudható be,vagy is az akkori csalódásomnak!Csak meg fordult a fejemben ha esetleg még is.Nem szeretném ezzel el rontani,mert szerintem életem meg nagyobb hibáját követném el!

Igazából a kérdésem az lett volna konkrétan hogy,hogyan tudnám valahogy ezt kiszedni belőle hogy mennyire gondolja komolyan?

2011. jún. 29. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes lán nem is arról van szó!Csak inkább meg szeretnék róla bizonyosodni hogy tényleg így van e!
2011. jún. 29. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezgesd a távolabbi terveiről!

(lehet, hogy a végén te futamodsz meg :-D )

2011. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


Hát már utalgattam rá hogy hogy képzeli el a jövőben a dolgokat!Eddig pozitív!:)

De igen a végén lehet hogy tényleg én veszem menekülőre a dolgot!:)Nem ez csak vicc volt!

Az igazság az hogy én nagyon akarnám vele a dolgot és azért sem szeretnék csalódni,vagyis azért félek mert már egyszer átvertek egy hasonló sztorival és a lány meg futamodott!

2011. jún. 29. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
20,06-os vagyok azt irod hogy még egy kezdődő kapcsolatról van szó akkor hogy várod el a lánytól hogy már biztos legyen a dolgába mikor még ki se ismertétek egymás rendesen Minden szépen kialakul csak idő kell hozzá és akkor már te magad tudsz dönteni a továbbiakban a lány felől
2011. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!