Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás? (Kicsit hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár hete ismerkedtem össze, már első látásra nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Háromszor találkoztunk(nem kettesben, hanem nagy tömegben), és sokat beszéltünk neten is. Nemrég randiztam vele, és nagyon jó volt! Szerintetek az baj, hogy többször is csókolóztunk a randi alatt? Sokan mondják, hogy első randin nem "szabad", nem tudom, ti hogy gondoljátok. A másik dolog, amin most rágódom, hogy idősebb nálam(nem ez a baj!), és ő már nem is szűz, én viszont az vagyok, és nem tudom, meddig tehetem meg, hogy nem fekszem le vele, én úgy érzem nekem kell pár hónap még ehhez, viszont ő valószínűleg nem akar ennyit várni..

Ami viszont őt foglalkoztatja, az az, hogy szerinte én még ki akarom élni magam, és szerinte lehet, hogy megismerkedek majd pár sráccal, és rájövök, hogy nem is ő az igazi, ő meg nem szeretne csalódni. Én viszont úgy érzem, hogy nem fog más kelleni, inkább attól félek, hogy ő fog olyannal találkozni, aki már sokkal tapasztaltabb, és az ujja köré csavarja majd..(Főleg addig áll fenn ez a veszély, amíg rám várnia kell..)

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de mit tudtok tanácsolni?

Köszi előre is!


2011. jún. 21. 22:30
 1/4 Dexy ***** válasza:

Szia! Hát először is hány éves vagy ? És a fiú ?

1. Ha nem vár rád nemérdemel meg (Csak ugy meg ne feküdj le vele)

2. Nem tudhatja egyikőtök sem előre mi lesz 1-2 hónap mulva, vagy 1-2 év mulva ... az h most ugy érzed ő az igatzi, nem bizos h igy is marad.

3. Ha tetszetek egymásnak próbáljátok meg, ha megy megy, ha nem nem, ismétlem magam NEM LEHET ELŐRE MEGIGÉRNI H "NEM VERLEK ÁT"


Ja, a csóknak nincsenek szabályai :) Ha élveztétek jó h csókolóztatok !

Rem hallgatsz rám 1picit. 19/L

2011. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd le, hány éves vagy, de ahogy kiveszem 14-16 körül lehetsz.

Kicsit összetett a dolog.

1. Nem hiszem, hogy baj lenne, hogy többször csókolóztatok a randi alatt. Ez szerintem rendben van, ha kívántátok a csókot akkor nem baj hogy smároltatok. A szex más téma.

2. A korkülönbséggel nincs gond a Te szemszögedből, pedig pont ez a fő probléma. Ő ugyanis idősebb és tapasztaltabb, és ez feszélyez téged. Miből gondolod, hogy olyan hamar akarná a szexet? Mondta neked? Mert ha igen, akkor nem igazán javaslom, mivel ebből az jön le, hogy a szexre megy ki a dolog, ez esetben pedig azt javaslom, hogy dobjad őt.

3. Mindezek ellenére, szerintem nem a szexet akarja. Azért gondolom ezt, mert éppen ő írta, hogy még ki akarod élni magad, és ezért nem akar kapcsolatot. Mert tudja, hogy a fiatal lányoknak előbb utóbb eljön ez a "kiélem magam" időszakuk, valószínűleg tapasztalta már, és nem akar újból csalódni, és komoly kapcsolatba kerülni egy fiatalabb lánnyal.

A tanácsom, hogy beszélj vele és tudd meg a miérteket. Ha pedig csak a szexre kellenél neki, akkor hagyd ott! Mert ez esetben nem érdemel meg! 28F

2011. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezektől a randi szabályoktól égnek áll a hajam:)

amikor először találkoztam a mostani barátommal, mi is csókolóztunk (sőt, lehet szidni, de első randin már etyepetye is volt...) aztán mégis együtt vagyunk még mindig:)) ez nem számít.

viszont az ilyen "félek, hogy becsapsz, hogy mást találsz" butaságokat meg nem értem. akkor ezek szerint soha nem fog senkivel járni, mert az lehet, hogy mást talál?:)) kockázat nélkül nincs nyereség!

szerintem vágj bele, de csak azért ne feküdj le vele, mert hogy majd elhagy ha nem teszed... ott a petting is, vagy akár az orál, ha arra már készen vagy. hajráááá!! :))

23N

2011. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 leszek nemsokára. Köszi az eddigieket, hasznosak voltak!
2011. jún. 22. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!