Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi most a helyes megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi most a helyes megoldás, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
az van, h együtt vagyok nem régóta egy sráccal..már jártunk 1,5 éve de a távolság miatt szakítottunk..most újra összehozott minket a sors..ma szóba hoztam, h keveset foglalkozik velem..persze csak ritkán vagyunk együtt..ez megoldhatatlan de, amikor együtt is vagyunk..ma beszéltem egy barátjával és elmondta, h a koleszben ahol van mindenki szívatja velem..meg a kolesz főnöke is..és, h mindig csak rólunk beszélnek és ez van minden nap náluk..ez annyira bánt engem, h elmondhatatlan..még telon se tudtam vele beszélni..azóta sírok és gondolkodom..felváltva..még a legjobb barátai is velem szívatják..állítólag, mert bejövök nekik is..bűnösnek érzem magam
2010. szept. 27. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy szívatják pontosan?
2010. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE foglalkozzatok másokkal!!foglalkozzatook egymással
2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig cukkolják, h megint a csaja hívja..meg nyomulnak rám..nem hagynak beszélni minket normálisan..azt nem tudom, hogy neki még ezen kívül miket mondanak...soha nem említette nekem ezeket
2010. szept. 27. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő lassan..pár hónap múlva 18..én 17
2010. szept. 27. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen a haverok is lehetnének normálisak. Szerintem sz.rjátok le őket :) Tudom h nem könnyű, de ez a legjobb megoldás. Legyetek boldogok:)
2010. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hmm túl komolyan veszed,ha a csávó értelmes és nem azt csinálja amit gondolok akkor nem lenne probléma ezen fennakadni,ugyanis itt 2 út van a csávó vagy kétszínű és a haverreinek dicsekedve mutogatott téged hogy itt van he ez a csajom ilyen nektek nem lesz akkor normális hogy így reagálnak,de erre a pasid is rájött mar hogy talán ezt nem lenne jó így csinálni és próbálni fog valamit változtatni,te ugyebár vagy az áldozat aki meghúzza magát ezzel is jobban felbiztatva a haverékét hogy lehet szívatni,legyél te is kicsit keményebb és ne szarj be tőlük.

Ha szívatnak szúrj vissza.Találj egy jó barátot a pasidnak akivel eltudnál erről beszelni és "szövetségbe" lepni aminek a pasid nem igazan fog örülni de jó érdekből teszed csak vigyázz hogy nehogy aknára lepj a 3. személy keresése közben.

Ezek a heverek idővel hogy nagyon sokat tömik a pasid fejet , kifog készülni es ez mar a te hibád lesz.

Vagy véd meg magad vagy olyan változtatásokra lenne szükség hogy minden nap találkozz a pasidal és hogy mindig együtt legyetek.

2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!