Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mitegyek? Télleg azt várja hogy én lépjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu barátom akivel 3 hete együtt voltam szóval több mint barátság(de nem feküdtem le vele)Én teljesen beleszerettem ő másfél hétig nem keresett.Mielött elutazott volna,rámirt msnen beszélgettünk,és azvolt a lényege h többször is bocsánatot kért,mondta hogy többet érez,és hogy ha hazajött találkozunk és megbeszélünk mindent.Valameik nap jött haza addig kétszer láttam msnen egyszer ráirtam mert már nagyon szerettem volna tudn i hogy mivan.Ő nem hozta fel a találkozást és semmit.Én igen.Azt mondta h meg is beszéljük de ez nem msn téma mégse kérdezte meg hogy találkozzunk e.Azóta nem beszéltünk és én már megőrülök.Nagyon szeretem őt.Mit tegyek?Nekem kéne lépnem?
2011. jún. 22. 01:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.Most látom mennyi van:|késő van már bocsánat!
2011. jún. 22. 01:36
 2/5 anonim ***** válasza:
neki kéne lépjen ,de abban valószínű igaza van ,hogy nem msn téma viszont megbeszélhettetek volna egy találkát ,hogy ezt megdumáljátok. ha annyira fontos neked irj rá te és beszéljetek meg egy találkát.
2011. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, de hagyd ezt a pasit. Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.
2011. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy akarna valamit. Ha egy fiút érdekel egy lány akkor keresi,ő viszont nem ezt tette. Ha ezek után se fog keresni akkor írj rá és kérdezz rá konkrétan hogy akar-e valamit vagy felejtsétek el ezt a dolgot kettőtök között. Így legalább megnyugodnál.
2011. jún. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előzőek jól írták, hagyd ezt az egészet. A fiúk néha össze-vissza mondanak mindent, erre nem szabad építeni. Ha érdekelnéd, keresne, megbeszélnétek valamit. Így elég egyértelmű, hogy nem nagyon érdeklődik...
2011. jún. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!