Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és mit vegyek a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mit vegyek a páromnak ajándékba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom, hogyan és mit vehetnék a páromnak ajándékba, mert nem állunk jól anyagilag, viszont nyári munkát nem találtam, mert mindenhol betöltötték már az állásokat. :( Párom elég jól keres, márkás ruhákban jár, szinte szórja a pénzt. Márkás ruhára nem lesz pénzem, ékszert nem hord, főzni-sütni nem tudok, nincs kézügyességem, hogy valamit saját kezűleg készítsek. Még van kb 2 hónapom, addig tudok spórolni2-3 ezer ft-ot, de 3 hónap múlva már a szülinapja is lesz (27 éves lesz) arra is kellene valami jó ajándék de sajnos semmi ötletem sincs. Légyszi segítsetek!
2009. jún. 11. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Van valami hobbija ? Lehetne mondjuk azzal kapcsolatban egy könyv, nekem ez mindig bejön. Egyébként az hogy nem tudsz főzni nem kifogás, ha van még 2-3 hónap. Annyi idő alatt bármit meg lehet tanulni csinálni. Pl a tortát csinálhatod neki te
2009. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hobbija a boxolás.

Tortát tudok neki sütni de az mellé kell valami ajándék. Egyébként nem nagyon szereti az édességeket. :(

2009. jún. 11. 15:25
 3/6 anonim válasza:

Ez egy szupijó ajándék lesz, amit most írok neked...:-) Egyszer, még régen ezt kapta tőlem az akkori barátom Valentin-napra...és hát én is meglepődtem a könnyein...:-)Azóta rendszeresen a barátaim és az ismerőseim is ezt ajándékozzák...mindenre!

A lényeg: egy kicsit értened kell a számítógéphez! Van egy olyan program (minden gépen), hogy Windows Movie Maker, ez egy film-készítő progi. Elkészítése: feltöltesz egy csomó képet, sorba helyezed őket (időrend-kettőtök kapcsolata-ő kiskorától- közös életetek- te...stb - ezek ötletek, hogy mikről lehetne). Aláteszel egy zenét(közös zene, első csók..:))...és kész is az ajándék! Aztán kiírod egy DVD-re és bármikor megnézheti!

Vagy, ha nagyon értesz a számítógéphez, akkor az egészet előre megcisnálod Power Pointban, úgy minden diára helyezhetsz idézetet is...majd ha ezek megvannak lemented őket .jpeg vagy .jpg formátumban és azokat töltöd fel képként a Windows Movie Makerbe!

Remélem értettél mindent!

Ha elakadsz, írhatsz privibe is és elmagyarázom!

Kellemes időtöltést!!!! :-)

2009. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia!

ennyire azért értek hozzá (ECDL-m is van)! Sajnos nincs még annyi közös képünk, nem nagyon engedi magát lefényképezni. De én is gondoltam erre. :) Azért köszönöm.

{Az egyik exemnek csináltam ilyet, neki nagyon tetszett. Amúgy a Windows Movie Maker nem nagyon fut a gépemen mert csak 256-s RAM van benne, és állandóan lefagyott ezért nem használom.}

2009. jún. 11. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Hímzett törülköző nagyon gáz ötlet szülinapra? Névnapjára meg Johny Walker gondoltam (ennyi pénzt még össze tudok szedni, és egy boltos ismerősöm a metróban olcsóbban megvenné nekem!)
2009. jún. 11. 17:51
 6/6 anonim válasza:

Sajnálom...:-(

Akkor viszont marad a hímzés...:-)

2009. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!