Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel néha dumálgatok. és monta már nekem h bejövök neki. De eddig még soha nem irt rám mindig csak én irok neki. Vajon ténleg bejövök neki vagy sem? Mért van az hogy mindig csak én irok rá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 01:11
 1/5 Salvatore ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és elvárta hogy igen is én írjak rá:D úgy látja mennyire akarod
2011. jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se írok rá soha arra aki tetszik. Elvárom, hogy ők irjanak rám. Én vagyok a nő engem kell meghódítani, ne én "nyomuljak" már a pasira.

Ő ilyen típus és az ilyenek általában értékesek. Nem agyják könnyen magukat és van tartásuk.


Nem kell aggódnod bejössz neki, csak nem az a tapadós típus és sztem örülj neki!

2011. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis miért írna rád???
2011. jún. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)


De van egy másik problémám is egyszerűen nem tudom hogy miről beszéljek vele....

2011. jún. 23. 08:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Az rendben van hogy neked kell megtenni az elso lepeseket. De ha az valik rendszerre hogy mindig csak Te irsz, a masik meg nem tesz semmit a kapcsolatert akkor ott baj van/lesz.
2011. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!