Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megváltoztatta a jelszavát emailen, és a böngészőt úgy állította be, hogy ne jegyezze meg az előzményeket. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit rászoktam hogy megnézegetem a dolgait, mert volt egy lány akire gyanakodtam, tudom, hogy nem szép dolog, meg beteges, de mellőzük a pocskondiázó válaszokat, köszönöm.
2011. jún. 23. 11:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Vagy csak nem szereti ha kutakodsz utána..? Leveleit megnézni, meg hogy mit néz neten.. Nem gondolod hogy nem mindenhez van közöd amit csinál, és teljesen az ellenőrzésed alá akarod vonni? Én sem díjazom ha a barátnőm a telefonomat piszkálja, habár nincs rejtegetni valóm, de akkor sem jó érzés.. Mint ha nem bíznál meg benne,, érteed..
2011. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem is csodálom, hogy megváltoztatta. Senki se szereti, ha kutakodnak utána. Inkább győzd le a féltékenységet.
2011. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Csak nekem tánik föl, hogy egyáltalán nem normális, ha a másik levélfiókjában kutakodunk? Semmi közöd a leveleiez, teljesen jogosan változtatta meg. Én nem is mondanám el a jelszava.at senkinek, és ez nem azt jelenti, hogy nem bíznék benne...
2011. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

A véleményemet nem írom le kérted hogy mellőzzem.

A párod kiszúrta hogy leskelődsz utána vagy csak úgy magától változtatta meg és törölgeti az eseményeket.

mert ha kiszúrta és azután kezdte el csinálni akkor három esélyes, vagy vaj van a füle mögött, vagy csak idegesíti hogy kutakodsz, vagy nincs semmi csak viccesnek találja az aggodalmad.

ha nem szúrta még ki de azért már meglépi ezt akkor lehet hogy nagyobb a baj.

de az is lehet hogy most jött rá hogy rendszerbiztonsági okokból jobb ha ezt néha megteszi


nem tudom...ismerni kéne az embert is ehhez


(gondolom jó sokat segítettem :) )

2011. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!!!

Tudja, hogy megnézem a dolgait, szerintem azért változtatta meg, mert idegesíti, meg hát azt hiszi, hogy nem bízom benne. Ajh, olyan hülye vagyok :(

2011. jún. 23. 11:30
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon helyes, hogy megváltoztatta.
2011. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
lehet hogy azt akarja hogy ne kutass utána. nagyon irritáló volt az a barátnőm aki e-mailen még a körüzeteimet is elöbb olvasta el mint én.
2011. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
nem akarlak megsérteni, meg semmi ilyesmi.. én is csinaltam ilyet az exemnél, és néha volt is mit talalnom.. nem nagy dolgok, de sok volt már, meg bántott is, mert ő volt az első, szerelem meg bla bla.. és rosszulesett, amikor idegen lanynak irt :S h jol nez ki meg stb.. aztan szakitottunk, és 2 hét utan talalt vki mást.. ennyire voltam neki fontos.. ha a hátad mögött is vannak ilyen dolgai, akkor az jóra már nem fog fordulni :S sztem te is lépj tovabb, jobb lesz.....
2011. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

öhmm...igen...gondolj bele, lehet hogy épp a haverjaival tárgyal ki téged (és ez nem jelenti azt hogy negatívat mondana rólad, lehet hogy -a dilidet leszámítva :)- csupa jót)de azért nem szeretné ha ezeket te is elolvasnád.mert ez a haverok közötti rizsa

szal nagyon beletúrsz a privát szférájába.

ne féltékenykedj , hanem töltsétek tartalmasan együtt az időt (legyen minél több élmény ami összeköt titeket, nem csak a szexre gondolok) de hagyjatok egymásnak szabad teret is azért.

2011. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ő az a típusú fiú, aki elítéli a hűtlenséget, és tudom, hogy nem csalna meg, de hát mindenki aki kapcsolatban van azt hiszi hogy úgyse csalják meg, aztán mégis. A múltkor egy céges bulin rámászott egy munkatársa, aztán következő héten is odament bulizni a lány ahol a párom volt. Na akkor borult a bili, és azóta csinálom ezt. Az a baj, hogy nem tudom hová tenni a féltékenységet, mert ő az első komoly barátom, együtt élünk, közös háztartás, minden. Eddig sosem voltam féltékeny. Bízom benne, de ott van az a pici "mi van ha". Nem akarom elveszíteni. Amúgy nem találtam soha semmit, csak egyszer, amikor olyan videót nézegetett a neten, de azt is letagadta.
2011. jún. 23. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!