Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A viccesebb fiúknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viccesebb fiúknak milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú aki 20éves és tiszta hülye x'D vagyis vicces, (egyáltalán nem helyes) de a viselkedése meg ahogy viccelődik... nagyon megtetszett:) (hip-hop tánctanár és hozzá járok edzésekre) szerintetek az ilyen típusú fiúknak milyen viselkedésű lányok tetszenek?:)

17/L


2011. jún. 23. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:

akiket meg lehet nevettetni ^^)

19/F

2011. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja a lényeget kifelejtettem :D nagyon szeretnék vele járni
2011. jún. 23. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet általánosítani, de nyílván nem egy búval baszott csaj kell a pasiknak.
2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak én meg kicsit visszahúzódóbb vagyok mert szerintem csúnya vagyok, de a tanárom sem helyes de mégis iszonyúan tetszik, és egy csúnya lányt hogy lehet szép a viselkedésével?
2011. jún. 23. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat mosolyogsz és nem azt mondogatod, hogy csúnya vagyok csúnya vagyok...
2011. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha 17 lenne is tetszene neked? :P

Amúgy meg miért lennél csúnya? Monda valaki? Esetleg ő? Na akkor... :) Magamból kiindulva a vicces fiúknak azok a lányok jönnek be, akik nevetnek a vicceiken!


17/f

2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amelyiknek van nunája!
2011. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aki nem egy bambalóf@sz
2011. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem viccesnek, nagy arcnak szoktak hívni, és egy visszahúzódóbb, természetes lány tetszik, akinek nincs oka arra, hogy csúnyának tartsa magát - lehet, hogy neked sincs?
2011. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintetek minden vicces fiúnak a visszahúzódóbb lányok tetszenek? :)
2011. jún. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!