Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem tetszek a fiúknak? Baj, ha 18 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta focizom, koedukált edzéseken én vagyok az egyetlen lány :D :D :D A lánycsapat többi tagja marad a csajos edzéseknél, én nem :) Ott ismertem meg a baráti köröm több mint felét. Lány létemre több a fiú barátom mint a lány. Nagyon jól elvagyunk a fiúkkal, egész nap hülyülünk, szerintük jó társaság vagyok, kedves, megértő, humoros, nem az a fajta aki féltékeny és tapad. De csak barátként tudnak rám gondolni :S

Edzésen kívül csinos vagyok (magassarkú, szoknya alap :D), azt mondják nagyon csinos vagyok. 160 cm vagyok, 54 kg. Nem vagyok sovány, sem túlsúlyos. A foci miatt izmos vagyok, de nem durván, csak szépen.

Mindenkit le tudok venni a lábáról a főztömmel :D


Miért nem jött össze egy kapcsolat sem? Nehogy félreértsétek, nem a csapattagokkal szeretnék összejönni, ők haverok. Ők is járnának velem, de ez sosem fog megtörténni, mert pólyás korunk óta ismerjük egymást, és nem akarjuk ezzel elrontani a barátságunkat.


A többiekkel viszont miért nem sikerül??? Eljárok bulizni, ismerkedni, de mindenki csak meg akar d***ni. Csak az a baj, h én nem fekszem össze senkivel, nem vagyok ku***a. Ez lehet a baj?


2011. aug. 20. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz lesz megmondani.
2011. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pólyás korotok óta ismeritek egymást, akkor már tudhatjátok, hogy kivel működne és kivel nem, nem az van, hogy nem ismeritek eléggé egymást és jajj elromlik, szóval szerintem ilyen mély barátságokból lesznek az életreszóló szerelmek, ha meg nem működik akkor minden marad a régiben.
2011. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ediZeJ ***** válasza:
Nem feltétlen veled van a baj... ez egy ilyen világ... tisztelet a kivételnek de rohadt sokan kivannak fordulva magukból én is ugyanígy vagyok ahogy te csak a csajok terén kivéve azt h ők nem akarnak engem megd**ni.. szal van ez így sajnos.. gondolod írhatsz privátot lehet h sok közös témánk lenne e téren :D^^
2011. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 k4lm0p1r1n ***** válasza:
ne a baráti társaságodból próbálj felszedni valakit, ismerkedj meg más emberekkel, a barátaid csak barátként fognak rád gondolni...
2011. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, és csak a legjobb pasik kellenének.
2011. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

alacsony lányok a legjobbak pedig:P Nyomhatnál egy képet am jah

f18

2011. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!